Company car policy

Company car policy, která odpovídá potřebám vaší společnosti

Arval usiluje o vybudování dlouhodobého vztahu s klienty a o to, aby porozuměl jejich potřebám. Zásadní pro vybudování vztahu je efektivní správa vozového parku založená na pevných pravidlech používání služebních vozidel.

Company car policy, která vám vyhovuje

Aby stanovil Company car policy, která co nejlépe bude vaší společnosti vyhovovat, používá Arval čtyři základní měřítka: Prověřujeme technické a finanční parametry, poté analyzujeme pravidla personálního oddělení a dopad na společenskou odpovědnost firmy. Zaručujeme výběr vozidel, která jsou pro vás ta pravá, a nabízíme vám nejlepší dostupné financování a možnosti servisu. Vaše požadavky, ať už jsou krátkodobé, či dlouhodobé, budou odpovídat vašemu rozpočtu. Arval také usiluje o motivovanou pracovní sílu a o Company car policy, která stojí na pevných základech a je šetrná k životnímu prostředí.

Jaký z toho budou mít prospěch vaši řidičiPevná a dobře promyšlená Company car policy vám pomáhá se zajištěním stabilnějších a předvídatelnějších nákladů na vozový park, zabezpečuje, že řidič používá vaše vozidlo optimálně a vyrovnává se s omezenými právními, sociálními, zdravotními a bezpečnostními riziky. Vaši řidiči jsou komplexně seznamování se svými právy i povinnostmi, je o ně dobře postaráno, a proto jsou více motivovaní.

 

My spravujeme váš vozový park, vy máte neustálou kontrolu

Arval vám poskytuje přístup k celému vašemu vozovému parku, aniž by vás zatěžoval náklady, komplikacemi a frustrací ze správy více vozidel.

Výběrem Arvalu šetříte se svou společností čas i peníze. Proč? Protože jsme to my, ne vy, kdo vede vaše řidiče. Jejich každodenní sledování převezmeme na sebe - přesto si udržíte plnou kontrolu nad svým vozovým parkem.

 

Všechny smlouvy uzavřené s vaší firmou zadáme do našeho počítačového systému. Tímto způsobem provedeme vaše řidiče jednotlivými kroky procesu. Pokud dojde k poškození vozidla, nastane potřeba servisu nebo náhradního vozidla, odehrává se komunikace výhradně mezi Arval a řidičem. Arval bude v tomto procesu zcela neutrální -- jak se již mnozí spokojení klienti mohli přesvědčit -- a to včetně výběru typu automobilu. Vaše společnost se rozhodne, na které oblasti chce dohlížet a které deleguje.

Jakmile se dohodneme na rozdělení rolí, Arval dá všem příslušným oddělením ve vaší organizaci velice podrobné informace: údaje o řidiči, údaje o vozidle, míru zavinění řidičem, údaje o vozidle a informace o smlouvě. Zajistíme, aby vaši řidiči dodržovali Company car policy, používali vhodný typ vozidla i paliva, a aby když jejich vozidlo potřebuje opravit, dodali ho do servisu v přijatelném stavu.