Střednědobý pronájem

  • MTR_auta skladem

    Už na nic nečekejte a vyzkoušejte si jedno z našich skladových vozidel.

  • MTR_ev vozy na zkoušku

    Vyzkoušejte si jeden z našich elektromobilů.

Když potřebujete okamžitě vůz, na krátkou či delší dobu, a to včetně optimalizace nákladů. Střednědobý pronájem Vám poskytuje okamžitý přístup k flexibilnímu řešení vozového parku za konkurenční ceny. Plaťte jen za to, co využijete, a své starosti hoďte za hlavu.

Střednědobý pronájem vozu od společnosti Arval je flexibilní a jednoduché řešení pro rychlé splnění potřeb Vaší mobility a to v délce od 1 do 24 měsíců. Nabídneme Vám velký výběr modelů různých značek (osobní či užitkové vozy) pro potřeby Vašeho podnikání

Flexibilita

Délka pronájmu od 1 do 24 měsíců s možností kdykoli vůz předčasně a bez poplatku vrátit, zápůjčku zkrátit nebo prodloužit či změnit nájezd kilometrů a to na základě Vašich potřeb a požadavků.

Kompletní servis

Všechny służby společnosti Arval jsou vždy zahrnuty. Plný servis (povinné a havarijní pojištění, pravidelné servisní prohlídky, sezónní pneumatiky, assistence a dálniční známka) K tomu navíc jednoduché smlouvy, úvěrové kontroly a rychlé doručení a vrácení vozidla.

Kvalita

Široká nabídka modelů různorodých značek, nadstandartně vybavených a reprezentativních, pro všechny Vaše cesty.


Společnost Arval chápe, že potřeby Vašeho podnikání jsou dynamické. Ať už jde o Vaše brigádníky, konzultanty, zaměstnance ve zkušební době, cizince či o zajištění krátkodobých a pilotních projektů a předobjednaných vozů: Přizpůsobíme se Vašemu prostředí, které se může měnit s tím, jak se mění Vaše podnikání. Kdykoliv potřebujete vůz nebo chcete změnit trvání pronájmu či limit najetých kilometrů, jsme otevření a flexibilní a rádi Vám nabídneme řešení na klíč.

Střednědobý pronájem Vám dodá potřebnou flexibilitu k tomu, abyste mohli využít všechny výhody full-service operativního leasingu, které Vám pomůžou splnit Vaše obchodní cíle, příležitosti a potřeby. Vaše vozidlo pronajaté na středně dlouhou dobu je doručeno do 48 hodin nebo v den, který si sami zvolíte. 

Střednědobý pronájem vozidel je přesně šitý na míru možnostem Vašeho rozpočtu a přizpůsobí se rychlosti rozvoje Vašeho podnikání. 

Potřebujete více informací?
Zavolejte nám na
+420 261 109 011

Proč Arval?

Bankovní zázemí

Jsme součástí jedné z největších bank na světě - BNP Paribas.

ACCOUNT TEAMY

Adresné a odpovědné řešení požadavků - osobní přístup

CHYTRÉ APLIKACE

Chytré aplikace nejen pro klienty, ale i Vaše řidiče

KONZULTATIVNÍ PŘÍSTUP

Neprodáváme, hledáme řešení. Snižujeme náklady a optimalizujeme.