Arval FLEX - vozidla s možností flexibilního vrácení

  • MTR_auta skladem

    Už na nic nečekejte a vyzkoušejte si jedno z našich skladových vozidel.

  • Arval FLEX

    Vyzkoušejte si jeden z našich vozů s možností flexibilního vrácení.

Pokud potřebujete vůz ihned, bez závazků a včetně optimalizace nákladů, ARVAL FLEX střednědobý pronájem je ideálním řešením.  ARVAL FLEX Vám poskytuje okamžitý přístup k flexibilnímu řešení vozového parku za konkurenční ceny. Plaťte jen za to, co využijete. Bez starostí.

Náš střednědobý pronájem ARVAL FLEX je transparentní a jednoduché řešení pro rychlé splnění potřeb vaší mobility, a to v délce od 1 do 24 měsíců. Nabídneme vám velký výběr modelů různých značek (osobní či užitkové vozy) pro všechny potřeby vašeho podnikání.

Arval FLEX je flexibilní a jednoduché řešení pro rychlé splnění potřeb Vaší mobility a to v délce od 1 do 24 měsíců. Nabídneme Vám velký výběr modelů různých značek (osobní či užitkové vozy) pro potřeby Vašeho podnikání

Flexibilita

Délka pronájmu od 1 do 24 měsíců s možností kdykoli vůz předčasně a bez poplatku vrátit, zápůjčku zkrátit nebo prodloužit či změnit nájezd kilometrů, a to na základě vašich potřeb a požadavků.

Kompletní servis

Všechny naše služby jsou vždy zahrnuty. Plný servis (povinné a havarijní pojištění, pravidelné servisní prohlídky, sezónní pneumatiky, asistence a dálniční známka). K tomu navíc jednoduché smlouvy, úvěrové kontroly a rychlé doručení a vrácení vozidla.

Kvalita

Široká nabídka modelů různorodých značek, nadstandardně vybavených a reprezentativních, pro všechny vaše cesty.

Jednoduché vrácení vozidla

Pro pohodlné a rychlé vrácení vozidla kontaktuje svého account managera nebo nám napište email na rental@arval.cz


Chápeme, že potřeby vašeho podnikání jsou dynamické. Ať už jde vaše brigádníky, konzultanty, zaměstnance ve zkušební době, cizince či o zajištění krátkodobých a pilotních projektů: Přizpůsobíme se vašemu prostředí, které se může měnit s tím, jak se mění vaše podnikání. Kdykoliv potřebujete vůz nebo chcete změnit trvání pronájmu či limit najetých kilometrů, jsme otevření a flexibilní a rádi vám nabídneme řešení na klíč. Poskytneme vám také okamžitou mobilitu v případě, že čekáte na váš předobjednaný vůz na operativní leasing.

ARVAL FLEX střednědobý pronájem vám dodá potřebnou flexibilitu k tomu, abyste mohli využít všechny výhody Full-Service operativního leasingu, které vám pomohou splnit vaše obchodní cíle, příležitosti a potřeby. Vaše vozidlo pronajaté na středně dlouhou dobu je doručeno do 48 hodin nebo v den, který si sami zvolíte.

ARVAL FLEX pronájem vozidel je přesně šitý na míru možnostem vašeho rozpočtu a přizpůsobí se rychlosti rozvoje vašeho podnikání.

Potřebujete více informací?
Zavolejte nám na
+420 261 109 011

Proč Arval?

BANKOVNÍ ZÁZEMÍ

Jsme součástí jedné z největších bank na světě BNP Paribas.

ACCOUNT TEAMY

Adresné a odpovědné řešení požadavků s osobním přístupem.

CHYTRÉ APLIKACE

Chytré aplikace nejen pro vás, ale i vaše řidiče

KONZULTATIVNÍ PŘÍSTUP

Neprodáváme, hledáme řešení. Snižujeme náklady a optimalizujeme.