auta

Zjistěte více informací o operativním leasingu

Poznejte svět podnikání v pohodlí a bez starostí s naším řešením full-servis operativního leasingu! Vyberte si dlouhodobý pronájem na 2 až 5 let nebo střednědobý pronájem  již od měsíce a užijte si jízdu bez zbytečných komplikací.

Operativní leasing je moderní a flexibilní způsob, jak si zajistit firemní nebo soukromé vozidlo na určitou dobu, aniž byste se museli zabývat jeho nákupem, údržbou či prodejem. Ideální volba pro dynamické podnikatele, kteří chtějí mít vše pod kontrolou.

Základem tohoto inovativního konceptu je, že leasingová společnost zařídí vše za vás - od pořízení vozidla, přes jeho údržbu a opravy, pojištění, registrační poplatky a další náklady spojené s provozem. Vy pak jednoduše platíte fixní měsíční splátky a užíváte si jízdu bez starostí.

Hlavním lákadlem operativního leasingu je absence starostí spojených s vlastnictvím a správou vozidla, stejně jako eliminace rizika poklesu hodnoty. Navíc máte možnost pružně reagovat na své potřeby a při konci leasingového období si můžete vybrat, zda vozidlo vrátíte nebo si ho odkoupíte.

S naším balíčkem služeb operativního leasingu získáte nové auto nebo dodávku, jednoduše platíte fixní měsíční splátky a když leasing skončí, jen nám auto vrátíte.

Společnost Arval nabízí dva typy operativního leasingu - střednědobý pronájem a dlouhodobý pronájem.

Střednědobý pronájem je ideální pro dočasně zaměstnané pracovníky, vrcholy sezóny či krátkodobé projekty a umožňuje vám zvolit si délku pronájmu, která vám vyhovuje. Ať už chcete pravidelně obměňovat vozidla ve svém vozovém parku nebo potřebujete flexibilní řešení, stačí si vybrat třídu vozidla a délku pronájmu od 1 do 24 měsíců.

Dlouhodobý pronájem je ideální volbou pro ty, kteří potřebují speciální vozidlo na delší dobu. Toto řešení nabízí pronájem osobních vozidel a dodávek v balíčku služeb přizpůsobených vašim potřebám s vozidlem dle vašeho výběru na 2 až 5 let. Tak co říkáte, připraveni objevovat nové obzory bez starostí?

To nejlepší bezstarostné řešení mobility pro vaše podnikání

Nejlepší poměr kvality a ceny

Využijte nejlepšího poměru ceny a kvality služeb pro vaše podnikání a řiďte auto bez strachu z poklesu jeho ceny.

Zvyšte svůj zisk

Optimalizujte své toky peněz díky fixní měsíční sazbě. Ta vám umožní jednoduše odhadnout rozpočet a vyhnout se nečekaným výdajům.

Bez starostí

Díky tomu, že máte k dispozici všechny naše služby, se můžete plně soustředit na své podnikání a ušetřit čas.

Najděte si své oblíbené značky

Potřebujete více informací?
Zavolejte nám na
+420 261 109 011

Proč Arval?

BANKOVNÍ ZÁZEMÍ

Jsme součástí jedné z největších bank na světě BNP Paribas.

ACCOUNT TEAMY

Adresné a odpovědné řešení požadavků s osobním přístupem. 

CHYTRÉ APLIKACE

Chytré aplikace nejen pro vás, ale i vaše řidiče

KONZULTATIVNÍ PŘÍSTUP

Neprodáváme, hledáme řešení. Snižujeme náklady a optimalizujeme.