Pronajímat nebo koupit

Leasing nebo koupě: Proč je operativní leasing lepší volba?

Koupit si osobní vůz nebo dodávku je nákladné a časově náročné. Svěřte správu vozového parku společnosti Arval a optimalizujte svůj rozpočet. Zbavíme Vás veškerých starostí a rizik spojených se správou vozového parku.

 • PŘIDANÁ HODNOTA PRO VAŠE PODNIKÁNÍ

  S Full-Service operativním leasingem společnosti Arval můžete řídit nový osobní vůz nebo dodávku a zároveň čerpat výhody z cenově atraktivních nabídek bez starostí spojených s náklady na údržbu či poklesem ceny vozidla. Servis a údržba, nehody a pojištění či dokonce speciální výbava vozidla? To vše se vejde do balíčku v rámci jedné souhrnné měsíční faktury. Jednoduše řečeno my Vás zbavíme rizika a starostí.

  Operativní leasing Koupě
  Nové auto každých pár let ✔️
  Všechny služby zahrnuty (odkaz vs. služby) ✔️
  Jste vlastníkem vozidla ✔️
  Jasně dané náklady Fixní měsíční nájem Proměnlivé a skryté náklady
 • ZVYŠTE SVŮJ ZISK

  Víme, že malé podniky ztrácejí čas interním řízením svých vozových parků – a čas jsou peníze. Když si zvolíte operativní leasing od společnosti Arval, získáte čas k řízení Vašeho podnikání. Všechny náklady, které byly dříve těžko předvídatelné (jako servis a opravy), jsou dnes obsaženy v jedné měsíční částce. K tomu můžete navíc získat balíček služeb společnosti Arval, včetně asistence na cestách a výměn pneumatik. Jde nám prostě o to, abyste se drželi na vrcholu a Vaše podnikání prosperovalo.

 • BEZ STAROSTÍ

  Potřebujete někoho, kdo to za Vás zařídí. Se společností Arval získáte specializovanou Zákaznickou podporu po celou dobu trvání Vaší smlouvy, která Vám je k dispozici 24 hodin denně. Všechny služby jsou obsaženy v ceně. Místo Vašich osobních vozů a dodávek se soustřeďte na Vaše podnikání!

 • MOBILITA NA MÍRU

  Čerpejte výhody z nejlepších nabídek na trhu a vždy mějte k dispozici moderní nové auto, které posiluje image Vaší značky. Jednoduše si vyberte z naší široké nabídky vozidel, délky pronájmu a limitu najetých kilometrů a zbývá už jen těšit se z jízdy ve skvělém vozu za fixní náklady. Smlouvu si můžete i v průběhu trvání smlouvy přizpůsobit svým potřebám. S tím, jak Vaše vozidlo stárne, ztrácí Váš majetek a potažmo i Vaše podnikání hodnotu. Naproti tomu operativní leasing nemá žádná omezení.

 • POTŘEBUJETE VOZIDLO NA STŘEDNĚ DLOUHOU DOBU NEBO DLOUHODOBĚ?

  Střednědobý pronájem je určený pro dočasně zaměstnané pracovníky, vrcholy sezóny či krátkodobé projekty a umožňuje Vám zvolit si délku pronájmu, která Vám vyhovuje. I když Vám jde jen o to, aby se vozidla ve vozovém parku pravidelně měnila, jednoduše si vyberte třídu vozidla a délku pronájmu od 1 do 24 měsíců – a nejlepší vozidlo ve své třídě může být hned Vaše.

  Pokud potřebujete speciální vozidlo na delší dobu, vyberte si Dlouhodobý pronájem: řešení pronájmu osobních vozů a dodávek v balíčku služeb přizpůsobených Vašim potřebám s vozidlem dle Vašeho výběru (i s Vaší značkou a vybavením, které si sami určíte) na 2 až 5 let.

Potřebujete více informací?
Zavolejte nám na
+420 261 109 011

Proč Arval?

Bankovní zázemí

Jsme součástí jedné z největších bank na světě - BNP Paribas. 

ACCOUNT TEAMY

Adresné a odpovědné řešení požadavků - osobní přístup

CHYTRÉ APLIKACE

Chytré aplikace nejen pro klienty, ale i Vaše řidiče

KONZULTATIVNÍ PŘÍSTUP

Neprodáváme, hledáme řešení. Snižujeme náklady a optimalizujeme.