Velký vozový park

Řešení pro velký vozový park: partnerství zaměřené na kvalitu

Podporujeme váš firemní vozový park, vaše řidiče a úspěchy vašeho podnikání. Naše důkladně proškolené klientské týmy poskytují rychlá a spolehlivá řešení a naše přehledné a měřitelné metriky zajišťují nejvyšší standardy kvality napříč organizacemi v našem partnerství.

Správa velkého vozového parku je finančně i časově velice náročnou agendou a pro úspěšné zvládnutí si žádá nejen specifický přístup a osvědčené postupy, ale také zkušenosti. Díky našemu řešení získáte na svou stranu výjimečné a oddané odborníky, kteří se mohou spolehnout na přesná data a jasné metriky výkonnosti.


Váš specializovaný klientský tým

Struktura našeho klientského týmu vám poskytuje zázemí specializovaného týmu odborníků, kteří jednají jako vaše vlastní malá leasingová společnost. Vždy víte přesně koho kontaktovat: svého manažera, specialistu nákupu, specialistu péče o pneumatiky, specialistu na pojistné události a vyřizování nehod a odborníka péče o řidiče. Získáte tak služby poskytované nepřetržitě jedním týmem, který zná celou historii vašeho vozového parku.


Náš přístup SMaRT

Pouze my vám nabízíme přístup SMaRT – Udržitelná mobilita a cíle společenské odpovědnosti. Tato nová metodologie může pomoci v definování a zavádění strategie přechodu vašeho vozového parku k čisté energii. Provedeme vás tímto přístupem krok po kroku, od vymezení budoucnosti mobility a představení cílů strategie vozového parku až po referenční srovnání s daty na trhu a vyhodnocení současného vozového parku v porovnání s klíčovými výkonnostními ukazateli společenské odpovědnosti.


Naše řešení

5 ODPOVĚDÍ NA VAŠE KLÍČOVÉ POTŘEBY
Naše hlavní hodnoty společnosti jsou péče, odbornost a jednoduchost. Tyto hodnoty se odráží v našem přístupu k řešením firemních vozových parků, které jsou postaveny na 5ti pilířích - mobilita, efektivita a úspory, poradenství ohledně vozového parku, loajalita zaměstnanců a vedení řidičů a zelená mobilita. Umožníme vám delegovat celý provoz správy vozového parku, včetně komunikace s řidiči na nás. Zbavíme vás tak každodenní zátěže a uvolníme vám čas, abyste se mohli soustředit na hlavní oblasti vašeho podnikání. Náš tým odborníků bude průběžně analyzovat leasingové potřeby vašeho stávajícího vozového parku a identifikovat vhodná vozidla a služby pro vaše podnikání, ať už to jsou vozy na střednědobý či dlouhodobý pronájem nebo elektromobily.

Potřebujete více informací?
Zavolejte nám na
+420 261 109 011

Proč Arval?

BANKOVNÍ ZÁZEMÍ

Jsme součástí jedné z největších bank na světě BNP Paribas.

ACCOUNT TEAMY

Adresné a odpovědné řešení požadavků s osobním přístupem.

CHYTRÉ APLIKACE

Chytré aplikace nejen pro vás, ale i vaše řidiče

KONZULTATIVNÍ PŘÍSTUP

Neprodáváme, hledáme řešení. Snižujeme náklady a optimalizujeme.