header_image_CZ_car

Škoda

Operativní leasing - Škoda

O značce Škoda

Škoda je česká automobilová značka se sídlem v Mladé Boleslavi. Firma byla založena v roce 1895 a od té doby se stala jedním z nejvýznamnějších výrobců automobilů ve střední Evropě. V roce 1991 byla Škoda začleněna do koncernu Volkswagen, což jí umožnilo rozšířit své aktivity do dalších zemí. Škoda je známá svými spolehlivými a praktickými vozy, které jsou oblíbené zejména v Evropě, Asii a Latinské Americe. Mezi nejúspěšnější modely značky patří Octavia, Fabia, Superb a Kodiaq.

Velkou prioritou automobilky pro následující roky je elektromobilita. Po elektricky poháněném Citigo a hybridním Superbu chce Škoda do konce roku 2022 představit 10 vozů s různým stupněm elektrifikace.

Společnost Arval nabízí operativní leasing na auta značky Škoda stejně tak jako na všechny značky, na které si jen vzpomenete. Tento druh leasingu je v podstatě pronájem vozu na určitou dobu s měsíčními splátkami, přičemž po skončení leasingového období si zákazník vozidlo nevlastní. Výhodou operativního leasingu je zejména možnost pružně si přizpůsobit délku leasingového období a sjednotit všechny náklady na auto do jedné měsíční platby. Pokud nenajdete na našem webu nabídku aut, která by vás zaujala, stačí nás kontaktovat, ať už přes kontaktní formulář nebo telefonicky a my vám rádi připravíme nabídku přímo na míru.

Zjistěte jaké speciální nabídky máme pro vás připravené přímo zde  

1…
Číst dál