O Arvalu

Arval, specialista na Full-Service operativní leasing, byl založen v roce 1989 bankovní společností BNP Paribas, který je jeho jediným vlastníkem. Arval nabízí svým zákazníkům – velkým mezinárodním korporacím, malým a středním podnikům a kvalifikovaným pracovníkům – řešení na míru, která optimalizují mobilitu zaměstnanců a externě zajišťují rizika spojená se správou vozového parku. Nedávno navíc Arval rozšířil svůj segment zákazníků a nyní nabízí své služby i jednotlivcům. Odborné poradenství a kvalitní služby, které tvoří základy vztahu Arvalu se svými zákazníky, jsou poskytovány přibližně více než 8 000 zaměstnanci ve 30 zemích světa. Celkový vozový park Arvalu tvoří 1 600 000 vozidel po celém světě (konec roku 2022).

 • O NÁS

  Arval je zakládajícím členem aliance Element-Arval Global Alliance, strategické aliance v oboru správy vozového parku s nejdelší historií, která je se 3 miliony vozidel v 53 zemích světovou jedničkou. V rámci BNP Paribas je Arval hlavní součástí aktivity „Retail Banking“.

 • POSLÁNÍ ARVALU

  Naším posláním je dodávat pohodlná, efektivní a flexibilní řešení v oblasti používání vozů jak jednotlivcům, tak i společnostem všech velikostí.

 • SLIB ARVALU

  Každý den v Arvalu děláme díky našim odborníkům a rychlému a přesnému servisu vše proto, abychom věnovali opravdovou péčí našim klientům, řidičům a vozidlům.

 • NAŠE PRODUKTY A SLUŽBY

  Produkty a služby Arvalu jsou šity na míru našim zákazníkům a pomáhají jim tak dosáhnout úspěchu. Nabízíme celou řadu produktů a služeb souvisejících s operativním leasingem vozového parku v následujících oblastech:

  • Dlouhodobý pronájem – známý rovněž jako operativní leasing vozidel nebo obchodní pronájem; jedná se o pohodlný způsob pronájmu firemních vozidel a dodávek na 2, 3, 4 nebo 5 let. Je ideální pro podnikové řidiče, kteří najedou vysoký počet kilometrů, nebo jako nástroj pro nábor a udržení zaměstnanců.
  • Střednědobý pronájem – jednoduchý, flexibilní a konkurenceschopný přístup k vozidlům na jakékoli období v délce od 1 do 24 měsíců. Perfektní řešení k pokrytí sezónních nárůstů poptávky, zkušebních období zaměstnanců, pro zaměstnance na dobu určitou nebo jako vozidlo před uzavřením smlouvy.
  • Krátkodobý pronájem - Krátkodobý pronájem vám přináší tu výhodu, že za vozidla platíte pouze tehdy, když je potřebujete. Můžete si tak být jisti, že nad svým rozpočtem budete mít vždy plnou kontrolu. 
  • Správa vozového parku - Produkt Správa vozového parku je primárně určen těm klientům, kteří z jakýchkoliv důvodů preferují variantu vlastnictví svého vozového parku, ale zároveň by chtěli využít i veškeré výhody vyplývající z full-servis operativního leasingu bez financování vozidel.

Proč Arval?

BANKOVNÍ ZÁZEMÍ

Jsme součástí jedné z největších bank na světě BNP Paribas. 

ACCOUNT TEAMY

Adresné a odpovědné řešení požadavků s osobním přístupem.

CHYTRÉ APLIKACE

Chytré aplikace nejen pro vás, ale i vaše řidiče

KONZULTATIVNÍ PŘÍSTUP

Neprodáváme, hledáme řešení. Snižujeme náklady a optimalizujeme.