header- brand_page

Peugeot

Operativní leasing - Peugeot

O značce Peugeot

Historie značky Peugeot sahá až do roku 1810, kdy podnikavá rodina Peugeotů přestavěla svů obilní mlýn na malou továrnu vyrábějící ocel a další ocelové výrobky. Úplně prvním dopravním prostředkem, který firma Peugeout Fréres vyrobila, bylo jízdní kolo Le Grand Bi. Jejich prvním automobilem byla parbní tříkolka vyrobena v roce 1889 ve spolupráci s Léonem Serpolletem. Do roku 1896 si Peugeot nevyráběl vlastní motory, ale spoléhal na Gottlieba Daimlera a jeho výrobu, každopádně v roce 1896 se situace změnila a Peugeout si začal motory vyrábět sám. V průběhu 20. století si firma Peugeot prošla mnohými krizemi, ze kterých se ale vždy dokázala dostat a v roce 2017 se stal její model Peugeot 3008 Evropským autem roku. 

Vyzkoušejte značku, bez které by současné automobily pravděpodobně nejezdily a nevypadaly tak, jak nyní. Doménou značky Peugeot jsou již od roku 1810 moderní technologie, efektivita a nezapomenutelný design. Modelová škála dnes přináší od malých městských aut, přes důvtipné crossovery až po reprezentativní a technologiemi nabyté manažerské vozy, nehledě pak na vyhlášené užitkové automobily. Rodina Peugeot a její automobily, to je bohatá historie, dynamická současnost a atraktivní budoucnost mobility zabalená do jedinečného designu. Ještě váháte, zda si pořídit Peugeot na operativní leasing?

Společnost Arval nabízí operativní leasing aut značky Peugeot stejně tak jako na všechny značky, na které si jen vzpomenete. Pokud nenajdete na našem webu nabídku aut, která by vás zaujala, stačí nás kontaktovat, ať už přes kontaktní formulář nebo telefonicky a my vám rádi připravíme nabídku přímo na míru.

Zjistěte jaké speciální nabídky máme pro vás připravené přímo zde  

Operativní leasing - Peugeot

O značce Peugeot

Historie značky Peugeot sahá až do roku 1810, kdy podnikavá rodina Peugeotů přestavěla svů obilní mlýn na malou továrnu vyrábějící ocel a další ocelové výrobky. Úplně prvním do…

Číst dál