Akční nabídka

Volkswagen Passat Variant

Akční nabídka
1.5TSI Business AT

Popis Volkswagen Passat Variant

Představujeme Vám nový Volkswagen Passat Variant 1.5TSI Business AT, vaše ideální řešení pro operativní leasing, které je navrženo tak, aby splnilo vaše očekávání co do výkonu, designu a pohodlí.

Tento sofistikovaný vůz je poháněn turbo benzínovým motorem 1.5TSI, který poskytuje optimální výkon a zajišťuje hladký a tichý provoz. Spolehlivost a snadné šoférování zajišťuje automatická převodovka, která umožňuje rychle a plynule podřazovat a řadit převody dle aktuální jízdní situace.

Proč si vybrat jen standardní verzi, když můžete mít něco víc? Vůz je vybaven příplatkovou výbavou, která zahrnuje app-connect pro snadnou integraci vašeho smartphonu, metalický lak pro dodání extra šmrncu a zimní paket pro pohodlnou jízdu i v náročných zimních podmínkách. 

Za volantem nebude chybět ani luxus díky multifunkčnímu volantu v kůži, který je navíc vyhřívaný pro maximální pohodlí během chladných dní.

5 přesvědčivých důvodů, proč si vybrat tento produkt:

1. Benzínový motor 1.5TSI: Poskytuje vysoký výkon a efektivitu pro každodenní jízdu.
2. Automatická převodovka: Umožňuje snadné a plynulé řazení pro všechny typy cestování.
3. Příplatková výbava: Zahrnuje praktické funkce jako app-connect, metalický lak a zimní paket pro zvýšení pohodlí a stylu.
4. Vyhřívaný multifunkční volant v kůži: Prostřednictvím jeho ovládání lze pohodlně ovládat různé funkce vozu a vyhřívaný povrch přináší extra komfort během chladných dnů.
5. Ideální pro operativní leasing: Flexibilita a předvídatelné náklady, které usnadní vaše podnikání. 

Příplatková výbava
App-connect
Metalické laky
Zimní paket
Multifunkční vyhřívaný volant v kůži

 

 • 5 Zahrnuté služby
  Arval Asistence

  Non-stop asistenční služba vám pomůže v nesnázích, kdy vozidlo vypoví svou službu. Na jedné telefonní lince jsou vám k dispozici operátoři 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pomohou vám v případech poruchy, nehody či vandalismu, a to kdekoliv po celé Evropě.

  Havarijní pojištění

  Minimalizujeme finanční dopady způsobené poškozením či nehodou vozidla, proto je každý náš automobil havarijně pojištěn. Vy si jen zvolíte míru spoluúčasti.

  Pneumatiky

  Výměna a uskladnění pneumatik je u nás maličkostí. Veškeré s tím spojené služby zajistíme u nejbližšího smluvního partnera. Stačí se jen včas objednat na přezutí.

  Servis

  S operativním leasingem od Arvalu jezdíte bez starostí a finančních nákladů na údržbu vozu, ve splátce jsou zahrnuty všechny výrobcem předepsané servisní prohlídky i servisní úkony nad jejich rámec.

  Aplikace My Arval

  Chytrá aplikace, kde najdete vše potřebné. Na jednom místě dostanete informace o vozidlech, aktivních službách i seznam servisních partnerů, archiv dokumentů i užitečné reporty. Pro řidiče také pohodlně i v mobilní verzi My Arval Mobile.

 • Základní informace
  CO2 (g/km) 122
  Spotřeba – kombinovaná (l/100 km) 5.8
  Počet dveří 5
  Typ paliva Benzín
  Převodovka Automatická
Offer Type (field_offer_type)
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
  David Kadlčík, One3D
 • testi test

  Je o nás postaráno doslova od A do Z

  Full service operativní leasing je pro nás perfektní variantou. Zjednodušeně řečeno, kdykoliv se cokoliv přihodí, stačí zvednout telefon a vše je vyřešeno rychle s maximální vstřícností. Důležité je pro nás to, že je o nás postaráno v souvislosti s provozem vozu doslova od A do Z.
  František Roháček, MB homemade
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
  David Kadlčík, One3D