header brand page

Renault

Operativní leasing - Renault

O značce Renault

Renault je francouzská automobilová značka, která byla založena v roce 1899 bratry Louisem, Marcellem a Fernandem Renaultovými. Firma je známá svými inovativními technologiemi a designem, a vyrábí širokou škálu vozidel, včetně osobních automobilů, dodávek a nákladních vozidel.

Mezi nejpopulárnější modely Renault patří Renault Clio, Renault Captur a Renault Megane. Firma také vyrábí elektrické a hybridní vozidla, jako je Renault Zoe a Renault Captur E-TECH.

Renault se také angažuje v motorsportu a má bohatou historii úspěchů v závodech. Firma se účastní řady soutěží, včetně Formule 1, Dakaru a Le Mans.

Renault se snaží snižovat svůj dopad na životní prostředí a na zlepšování udržitelnosti. Firma se zaměřuje na využívání obnovitelných zdrojů energie a snižování emisí skleníkových plynů. Renault má také cíl stát se vůdcem v oblasti elektromobility a nabízí řadu vozidel s nulovými emisemi CO2.

Společnost Arval nabízí operativní leasing na auta značky Renault stejně tak jako na všechny značky, na které si jen vzpomenete. Tento druh leasingu je v podstatě pronájem vozu na určitou dobu s měsíčními splátkami, přičemž po skončení leasingového období si zákazník vozidlo nevlastní. Výhodou operativního leasingu je zejména možnost pružně si přizpůsobit délku leasingového období a sjednotit všechny náklady na auto do jedné měsíční platby. Pokud nenajdete na našem webu nabídku aut, která by vás zaujala, stačí nás kontaktovat, ať už přes kontaktní formulář nebo telefonicky a my vám rádi připravíme nabídku přímo na míru.

Zjistěte jaké speciální nabídky máme pro vás připravené přímo zde  

1…
Číst dál