Hyundai SantaFe

1.6TGDI Comfort Aut

Popis Hyundai SantaFe

Představujeme nový Hyundai SantaFe 1.6TGDI Comfort na operativní leasing, dokonalé spojení výkonu a komfortu, který přináší nezapomenutelné zážitky za volantem. Tento model Hyundai je nejen stylový, ale také plný špičkových technologií a vyspělých bezpečnostních prvků, které z něj dělají ideální vozidlo pro každý den.

Hyundai SantaFe je poháněn benzínovým motorem 1.6TGDI, který poskytuje dostatek výkonu pro každodenní dojíždění i pro delší cesty. S automatickou převodovkou, která zajistí hladký a efektivní přenos výkonu, budete mít jistotu, že každá jízda bude plynulá a bez stresu. 

Hyundai SantaFe Comfort na operativní leasing je také skvělým řešením pro ty, kteří si chtějí užívat luxus nového vozu, aniž by se museli starat o jeho údržbu nebo o to, co s ním udělají po skončení smlouvy. Stačí si jen vybrat délku smlouvy a počet kilometrů, které plánujete ujet, a můžete začít užívat všechny výhody tohoto skvělého vozu.

Pět přesvědčivých důvodů, proč si pořídit Hyundai SantaFe 1.6TGDI Comfort na operativní leasing:

1. Maximální výkon a efektivita díky benzínovému motoru 1.6TGDI a automatické převodovce.
2. Luxus a komfort díky vysoce kvalitnímu interiéru a mnoha pokročilým technologiím.
3. Operativní leasing vám umožní těšit se z jízdy v novém voze bez starostí o jeho prodej nebo údržbu.
4. Hyundai SantaFe nabízí bezpečnost na nejvyšší úrovni díky řadě pokročilých bezpečnostních funkcí.
5. Flexibilita výběru doby trvání smlouvy a počtu ujetých kilometrů.

 • 6 Zahrnuté služby
  Palivové karty

  Ve splátce je zahrnuta služba palivových karet, díky níž můžete tankovat za zvýhodněné vyhlašované ceny na čerpacích stanicích Shell a MOL v ČR. Všechny náklady na palivo platíte na základě jedné faktury od společnosti ARVAL v následujícím měsíci.

  Arval Asistence

  Non-stop asistenční služba vám pomůže v nesnázích, kdy vozidlo vypoví svou službu. Na jedné telefonní lince jsou vám k dispozici operátoři 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pomohou vám v případech poruchy, nehody či vandalismu, a to kdekoliv po celé Evropě.

  Havarijní pojištění

  Minimalizujeme finanční dopady způsobené poškozením či nehodou vozidla, proto je každý náš automobil havarijně pojištěn. Vy si jen zvolíte míru spoluúčasti.

  Pneumatiky

  Výměna a uskladnění pneumatik je u nás maličkostí. Veškeré s tím spojené služby zajistíme u nejbližšího smluvního partnera. Stačí se jen včas objednat na přezutí.

  Servis

  S operativním leasingem od Arvalu jezdíte bez starostí a finančních nákladů na údržbu vozu, ve splátce jsou zahrnuty všechny výrobcem předepsané servisní prohlídky i servisní úkony nad jejich rámec.

  Aplikace My Arval

  Chytrá aplikace, kde najdete vše potřebné. Na jednom místě dostanete informace o vozidlech, aktivních službách i seznam servisních partnerů, archiv dokumentů i užitečné reporty. Pro řidiče také pohodlně i v mobilní verzi My Arval Mobile.

 • Základní informace
  Typ paliva Benzín
  Převodovka Automatická
Offer Type (field_offer_type)
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
  David Kadlčík, One3D
 • testi test

  Je o nás postaráno doslova od A do Z

  Full service operativní leasing je pro nás perfektní variantou. Zjednodušeně řečeno, kdykoliv se cokoliv přihodí, stačí zvednout telefon a vše je vyřešeno rychle s maximální vstřícností. Důležité je pro nás to, že je o nás postaráno v souvislosti s provozem vozu doslova od A do Z.
  František Roháček, MB homemade
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
  David Kadlčík, One3D