header brand page

Hyundai

Operativní leasing - Hyundai

Historie značky 

Korejská automobilka Hyundai Motor Company zahájila výrobu vozů roku 1967. Zakladetelem značky byl Čong Ču-jong, který původně pocházel z dnešní Severní Koreje. Bylo mu předurčeno stát se farmářem, ale jeho touha po tom změnit svět byla větší a tak opustil svůj domov a šl za svým snem. Název Hyundai v překladu znamená "moderní doba" 

Současnost

Do jejího portfolia se v roce 1999 zařadil další velký korejský výrobce automobilů - Kia Motors. V listopadu 2008 pak byla otevřena továrna Hyundai Motor Manufacturing Czech v Nošovicích na Frýdecko-místecku, kde se vyrábí především model i30, i30cw, ix20 a ix35.

Společnost Arval nabízí operativní leasing na auta značky Hyundai stejně tak jako na všechny značky, na které si jen vzpomenete. Pokud nenajdete na našem webu nabídku aut, která by vás zaujala, stačí nás kontaktovat, ať už přes kontaktní formulář nebo telefonicky a my vám rádi připravíme nabídku přímo na míru.

Zjistěte jaké speciální nabídky máme pro vás připravené přímo zde  

Operativní leasing - Hyundai

Historie značky 

Korejská automobilka Hyundai Motor Company zahájila výrobu vozů roku 1967. Zakladetelem značky byl Čong Ču-jong, který původně pocházel z dnešní Severní Koreje. Bylo mu př…

Číst dál