Mobilita

Komplexní řešení mobility

Poskytneme vám komplexní řešení mobility. Může se stát, že vozový park na čtyřech kolech už nestíhá držet krok s vašimi nároky na mobilitu. Jako váš spolehlivý partner a člen bankovní skupiny BNP Paribas vám rádi pomůžeme na každém kroku.

 • 1. FULL-SERVICE OPERATIVNÍ LEASING

  Full-Service operativní leasing (FSL) je naším nejdůležitějším a nejoblíbenějším řešením mobility. FSL je vždy lepším řešením mobility než přímá koupě, protože u FSL vám můžeme okamžitě nabídnout celou řadu řešení mobility vozového parku.

  Firmy chtějí vozy na míru dodávané dlouhodobým partnerem vozového parku. K tomu jsou potřeba vyspělé technologie a nejlepší logistika ve své třídě. Věříme, že externí zajištění služeb a operativní leasing vozů nabízí firmám výhodnější cestu k mobilitě.

 • 2. NOVÁ ŘEŠENÍ MOBILITY

  • Zelený vozový park & elektromobilita

  Nepomáháme společnostem jen tím, že jim dodáváme elektromobily, ale i tím, že utváří celou infrastrukturu elektromobility. Audit vozového parku SMaRT zanalyzuje vytíženost vašich vozů a jeho další potřeby. Díky našemu partnerství můžeme na vašem pracovišti, a dokonce i v domácnostech vašich zaměstnanců instalovat stanice komplexní dobíjecí infrastruktury.

  • Řešení na dvou kolech

  Společnost Arval začala nabízet sdílená kola v Nizozemí a Belgii a na jejich úspěšné přijetí chce brzy navázat v dalších zemích Evropy. Sdílení kol přináší inovativní, bezemisní řešení pro cesty spojené s prací a krátké dojíždění do práce.

  elektromobility

 • 3. SPRÁVA VOZOVÉHO PARKU

  Minimálně jednou za rok poskytujeme obchodní hodnocení přímo na míru vaší společnosti. Naši obchodní manažeři znovu vyhodnotí vaše potřeby mobility a důkladně při tom zanalyzují všechny její aspekty – od zeměpisné polohy až po cíle cest a obchodní strategii, aby se ujistili, že pro své podnikání dostáváte ty nejlepší produkty a služby společnosti Arval.

  správa vozového parku

 • 4. FINANCE

  Služba ARVAL OUTSOURCING SOLUTIONS (AOS) zásadně zjednoduší život fleet managerovi
  (správci vozového parku nebo jinému pracovníkovi zodpovídajícímu za vozový park). Do vašeho podnikání zavádíme nejnovější podpůrné nástroje, zásady a procesy digitálního vozového parku. Důraz kladený na optimalizaci celkových nákladů na vlastnictví činí z externího zajišťování služeb vozového parku jasnou volbu.

 • 5. SPECIALIZOVANÝ KLIENTSKÝ TÝM

  Součástí naší jedinečné organizační struktury je i specializovaný klientský tým, který obsluhuje všechny klienty využívající náš Full-Service operativní leasing. Tento klientský tým funguje jako menší společnost na správu vozového parku a udržuje nás v bližším kontaktu s našimi zákazníky, kterého můžou jen stěží dosáhnout jiné firmy.

  Naše klientské týmy mají k dispozici všechny výhody velkého provozovatele a zároveň poskytují našim klientům pomoc specializovaných odborníků v konkrétním místě.

  • Aktuální informace o vašem vozovém parku

  Integrovaná a konsolidovaná data vám pomohou se rychleji rozhodovat. Naše telematické řešení Arval Connect umožňuje shromažďovat, analyzovat a integrovat data vozového parku a styly řízení a vytvářet z nich rozhodovací procesy. Je vyvinuté tak, aby respektovalo vaše soukromí a zajišťovalo vám a vašim řidičům bezpečnost jejich dat. Dostáváte tak data o svém vozovém parku a výstrahy, podle kterých můžete zlepšit svou produktivitu a společenskou odpovědnost a zároveň snížit náklady.

  • Správa palivových karet

  Efektivní správa vozového parku vyžaduje přesná data o tom, kde a kdy vaši řidiči doplňují palivo, kolik toto palivo stojí a jakou má účinnost. Naše správa palivových karet poskytuje rychlé a transparentní platební mechanismy, prostřednictvím kterých vám můžeme poskytovat všechna nezbytná data, referenční srovnání v rámci odvětví a nabídnout doporučení v oblasti palivové účinnosti.

  • Soukromí dat

  Všechna osobní data jsou před naším použitím anonymizována. Data jsou šifrována a řidiči a správci vozových parků jsou obeznámeni o svých právech. Zavazujeme se vám pomáhat dodržovat vše v souladu s nařízením GDPR.

 • 6. ZPĚTNÝ LEASING (LEASEBACK)

  Zpětný leasing pomáhá společnostem přejít z modelu nákladné přímé koupě na efektivnější přístup Full-Service operativního leasingu. Zároveň to je finanční nástroj, který pomůže společnosti uvolnit finanční prostředky a získat tak volný kapitál.

  zpětný leasing

   

Potřebujete více informací?
Zavolejte nám na
+420 261 109 011

Proč Arval?

BANKOVNÍ ZÁZEMÍ

Jsme součástí jedné z největších bank na světě BNP Paribas.

ACCOUNT TEAMY

Adresné a odpovědné řešení požadavků s osobním přístupem.

CHYTRÉ APLIKACE

Chytré aplikace nejen pro vás, ale i vaše řidiče

KONZULTATIVNÍ PŘÍSTUP

Neprodáváme, hledáme řešení. Snižujeme náklady a optimalizujeme.