Newsroom

Nejnovější rozhovory a novinky

Ze světa Arvalu
{label}
{value}

Vyhledávání
Theme
Category
Aktivní filtry

Sazka už dávno není jen Sportka. Chceme, aby se s námi mohl bezpečně bavit úplně každý

Za dva roky to bude 70 let od založení české loterijní jedničky, společnosti Sazka. Od svého vzniku Sazka Čechy baví, přináší jim radost, štěstí a pomáhá plnit sny. To vše ale maximálně odpovědně. „Pro naše zákazníky chceme být především partnerem, u kterého se mohou bezpečně bavit. Silná, stabilní a bezpečná partnerství hledáme také u našich dodavatelů a u společnosti Arval jsme toto našli,“ říká generální ředitel společnosti Sazka Aleš Veselý.

Pá 12/04/24

Auto mi dává svobodu

Již loni v listopadu se řady zaměstnanců Arvalu rozrostly o další posilu, kterou je Josef Žabka. Navzdory svému handicapu se stal pevnou součástí týmu. Díky tomu může ukázat dalším firmám, že i člověk na vozíku má co nabídnout, pokud dostane příležitost.

Pá 12/04/24

Se staženou střechou si užívám pocit svobody

Dalším Arvalákem, který nám představí své vozidlo, je Marketing&Development Support Kateřina Berger, která nejenže jezdí ráda na srazy, ale v minulosti je dokonce i pomáhala organizovat.

Pá 12/04/24

Ideální elektromobil pro Čechy: Sedan s cenou do půl milionu a dojezdem 500 km

Nejdůležitější je pro české řidiče dostupnost elektroaut a také dostatečná kapacita a životnost baterie. Čistotu provozu elektroaut považují tuzemští řidiči pouze za „cool faktor.“

Po 04/03/24

Do práce denně dojíždí autem skoro 2 miliony lidí. Nejvíc v regionech, v Praze to není ani třetina

Auto je při cestě do zaměstnání v Česku nejpoužívanější dopravní prostředek, využívá ho téměř 55 procent všech lidí, kteří do práce dojíždějí. Vyplývá to z posledních dostupných dat Českého statistického úřadu.

Pá 01/03/24

​​​​​​​Pražská řemeslná pekárna Zrno zrnko při zásobování prodejen sází na elektromobilitu

Oblíbená pekárna Zrno zrnko ke stávajícím šesti pobočkám po celé Praze brzy přidá další – tentokrát na Smíchově. Vítanou zprávu pro zákazníky, pro které tak bude jejich oblíbený chleba, sladké i slané pečivo a další zdejší produkty ještě dostupnější, provází neméně přiznivá zpráva pro životní prostředí. Zrno zrnko totiž prodejny nově zásobuje dvěma plně elektrickými dodávkami značky Ford. Bez emisí, hluku a dalších negativních faktorů provázejících provoz aut se spalovacími motory.

Čt 22/02/24

Arval vytváří oddělení Business Transformation, do jeho čela přichází Petr Štěpán

Přední poskytovatel operativního leasingu nově představuje oddělení Business Transformation, které bude mít za úkol zavádět strategické a organizační změny vedoucí k vyššímu výkonu a efektivitě. Do vedení týmu přichází Petr Štěpán.

Po 19/02/24
Výsledky Arvalu

Společnost ARVAL CZ loni vyrostla o 14 procent, s leasingovkou je spokojených 92 procent zákazníků

Arval CZ jako lídr v poskytování operativního leasingu v loňském roce rozšířil svůj financovaný fleet na celkový počet 30 000 vozidel.

Po 15/01/24