Starejte se o své finance

Optimalizujte váš rozpočet a zvyšte svoji hodnotu

Hledáte způsob, jak se elegantně vyhnout nejistotám spojeným s nákupem, údržbou a prodejem osobních vozidel či dodávek? Objevte kouzlo operativního leasingu, kde je vaše platba pevně stanovena a většinou nižší, než kdybyste za každou položku platili zvlášť. My se postaráme o vaše osobní vozy a dodávky, zatímco vy se můžete plně soustředit na rozvoj vašeho podnikání.

S operativním leasingem můžete optimalizovat svůj rozpočet a maximalizovat efektivitu financování leasingových plateb a souvisejících nákladů. Jak toho dosáhnout? Snížením nákladů a správným plánováním plateb, které jsou rozloženy přesně podle vašich potřeb. Klíčovou součástí je také správa flotily, která zahrnuje sledování spotřeby paliva, pravidelnou údržbu a rozšíření flotily, pokud je to výhodné. Celkově jde o uzpůsobení leasingového kontraktu tak, aby nejlépe vyhovoval vašim finančním a provozním potřebám.

Díky našemu širokému záběru a vztahům s automobilovými výrobci jsme schopni vozidla obstarat mnohem levněji než jakákoliv jiná společnost. Z těchto úspor poté plynou výhody pro vás, a ještě k tomu získáte komplexní balíček služeb. Takže proč váhat? Objevte svět bez starostí s operativním leasingem a soustřeďte se na to, co je pro vás opravdu důležité - vaše podnikání.

Leasing nebo koupě: proč je operativní leasing lepší volba?

Dosáhnete nejlepšího poměru ceny a výkonu

Přenechejte starosti na nás. Vypočítáme vám měsíční náklady vašeho osobního vozidla nebo dodávky a nemusíte si dělat starosti se sháněním peněz na jeho koupi, údržbu či prodej.

Omezíte rizika

Zajistíme vám, že vozidlo bude neustále provozuschopné, i pokud se s ním cokoliv stane během trvání smlouvy.

Zvýšíte svůj zisk

S naším operativním leasingem budou náklady na vaše vozidlo jasné a transparentní a zároveň se vám uvolní ruce, abyste se mohli plně věnovat vašemu podnikání. .

Potřebujete více informací?
Zavolejte nám na
+420 261 109 011

Proč Arval?

BANKOVNÍ ZÁZEMÍ

Jsme součástí jedné z největších bank na světě BNP Paribas.

ACCOUNT TEAMY

Adresné a odpovědné řešení požadavků s osobním přístupem. 

CHYTRÉ APLIKACE

Chytré aplikace nejen pro vás, ale i vaše řidiče

KONZULTATIVNÍ PŘÍSTUP

Neprodáváme, hledáme řešení. Snižujeme náklady a optimalizujeme.