Zkroťte svůj rozpočet

Zkroťte svůj rozpočet: Nechte Arval ať zvýší Vaši hodnotu

Arval Vás zbaví nejistot spojených s nákupem, údržbou a prodejem osobních vozů a dodávek. Výše Vaší platby je pevně daná a je většinou nižší, než kdybyste platili za každou položku samostatně. Soustředíme se na Vaše osobní vozy a dodávky, abyste se Vy mohli soustředit na Vaše podnikání. 

Díky našemu širokému záběru a vztahům s automobilovými výrobci jsme schopni vozidla obstarat mnohem levněji než jakákoliv jiná společnost. Z těchto úspor poté plynou výhody pro Vás a ještě k tomu získáte komplexní balíček služeb. 

 • Nejlepší poměr ceny a výkonu

  Jako majitel malého podniku nechcete nést riziko za položku v účetnictví, která ztrácí svou hodnotu – ať je raději vedena v našem účetnictví.  Jakmile si vypočítáte měsíční náklady Vašeho osobního vozu nebo dodávky, nemusíte si dělat starosti se sháněním peněz na jeho koupi, údržbu či prodej. Místo toho pokryjeme všechny tyto provozní náklady prostřednictvím jedné fixní měsíční platby.

  Operativní leasing Nákup
  Všechny služby zahrnuty (vložit odkaz na služby) ✔️
  Předvídatelnost nákladů ✔️
  Ušetříte čas strávený údržbou vozidla ✔️
  Správa faktur fixní měsíční sazba variabilní poplatky
 • Omezte rizika

  Společnost Arval Vám pomůže vytvořit rozpočet na pronájem vozidel, která potřebujete k podnikání. Vyhnete se počátečním nákladům, jakož i nákladům na servis a údržbu. Ani si nemusíte dělat starosti s náklady na prodej, když se chcete vozidla zbavit. K tomu všemu Arval zajistí, že vozidlo bude neustále provozuschopné, i pokud se s ním cokoliv stane během trvání smlouvy.

 • Zvyšte svůj zisk

  Nabízíme Vám toho mnohem více než místní půjčovna nebo autosalon. S operativním leasingem od společnosti Arval budou náklady Vašeho vozidla jasné a transparentní a zároveň Vám uvolní ruce, abyste se mohli věnovat tomu, co Vám jde nejlépe: Vaše podnikání. Nesnažte se kupovat nebo prodávat vozidla na nevyzpytatelném trhu ojetých vozů – pronajímejte si je od společnost Arval a my už se postaráme o všechno ostatní. 

 • Potřebujete vozidlo na středně dlouhou dobu nebo dlouhodobě?

  Střednědobý pronájem je určený pro dočasně zaměstnané pracovníky, k pokrytí vrcholů sezóny či na krátkodobé projekty a umožňuje Vám zvolit si délku pronájmu, která Vám vyhovuje. I když Vám jde jen o to, aby se vozidla ve vozovém parku pravidelně měnila, jednoduše si vyberte třídu vozidla a délku pronájmu od 1 do 24 měsíců – a nejlepší vozidlo ve své třídě může být hned Vaše.

  Pokud potřebujete speciální vozidlo na delší dobu, vyberte si Dlouhodobý pronájem: řešení pronájmu osobních vozů a dodávek v balíčku služeb přizpůsobených Vašim potřebám s vozidlem dle Vašeho výběru (i s Vaší značkou a vybavením, které si sami určíte) na 2 až 5 let. 

Proč Arval?

Bankovní zázemí

Jsme součástí jedné z největších bank na světě - BNP Paribas. 

ACCOUNT TEAMY

Adresné a odpovědné řešení požadavků - osobní přístup

CHYTRÉ APLIKACE

Chytré aplikace nejen pro klienty, ale i Vaše řidiče

KONZULTATIVNÍ PŘÍSTUP

Neprodáváme, hledáme řešení. Snižujeme náklady a optimalizujeme.