header brand page

Citroën

Operativní leasing - Citroën

Historie značky

V roce 1916 se majitel muniční továrny André Citroën rozhodl začít vyrábět silové a hospodářské stroje. Jeden z prvních strojů byl stroj Type A z roku 1919. Rok 1935 byl pro firmu zlomovým, společnost je přebrána společností Michelin. V roce 1976 se Citroën stal součástí koncernu PSA Peugeout Citroën. V dnešní době má Citroën po světě několik závodů mimo jiné také v České republice (Kolín) a na Slovensku (Trnava). 

Logo společnost si také prošlo poměrně zajímavým a bohatým vývojem, nicméně význam loga zůstává pořád stejný - jedná se o dvě šipky, které symbolizují dva šípovité ozuby. 

Chcete vystoupit z davu? Chcete zvolit značku, která má ve svém DNA komfort a praktičnost? Chcete nevšední zážitek z jízdy, funkcí a bezpečnosti? Citroën Vám toto rád poskytne a mnohem více. André Citroën jako zakladatel kladl vždy klad důraz na pokroková řešení, udával tón vývoje aut a auta s logem Citroën jsou nadále taková. Moderní, pokroková, atraktivní. „Kachnu“ již v nabídce nemáme, ale třeba Vás okouzlí Picasso, osten pozornosti zapíchne Cactus nebo Vaši rodinu přiveze Berlingo. Nečekejte šedý průměr, ale chtějte ve dnešní uniformní době více, chtějte Citroën na operativní leasing.

Společnost Arval nabízí operativní leasing na všechny značky, na které si jen vzpomenete. Pokud nenajdete na našem webu nabídku aut, která by vás zaujala, stačí nás kontaktovat, ať už přes kontaktní formulář nebo telefonicky a my vám rádi připravíme nabídku přímo na míru.

Zjistěte jaké speciální nabídky máme pro vás připravené přímo zde  

Operativní leasing - Citroën

Historie značky

V roce 1916 se majitel muniční továrny André Citroën rozhodl začít vyrábět silové a hospodářské stroje. Jeden z prvních strojů byl stroj Type A z roku 1919. Rok 1935 byl pr…

Číst dál