header brand page

Toyota

Operativní leasing - Toyota

O značce Toyota

Japonská značka Toyota byla založena v roce 1937 panem Kičiro Tojoda a dodnes patří mezi největší automobilky na světě zaměřující se na výrobu osobních automobilů, nákladních vozů, dodávek atd. Dosud patří mezi nejprodávanější značky světa a je vnímáná jako jednička v produkci alternativních pohonů díky jejich hybridní technologii. Tato pohonná  jednotka  kombinuje benzinový a elektrický pohon, který se dobíjí během jízdy. Ač to málo lidí ví tak pod tuto značku patří také poměrně čerstvý nováčci v oboru - Lexus a Scion.

Společnost Arval nabízí operativní leasing aut značky Toyota stejně tak jako na všechny značky, na které si jen vzpomenete. Pokud nenajdete na našem webu nabídku aut, která by vás zaujala, stačí nás kontaktovat, ať už přes kontaktní formulář nebo telefonicky a my vám rádi připravíme nabídku přímo na míru.

Zjistěte jaké speciální nabídky máme pro vás připravené přímo zde  

Operativní leasing - Toyota

O značce Toyota

Japonská značka Toyota byla založena v roce 1937 panem Kičiro Tojoda a dodnes patří mezi největší automobilky na světě zaměřující se na výrobu osobních automobilů, nákladních voz…

Číst dál