Hyundai Kona

1.0 T-GDI 88 Smart 5d

Popis Hyundai Kona

Vstupte do světa jízdního komfortu s Hyundai Kona 1.0 T-GDI 88 Smart 5d na operativní leasing. Tento dynamický a vysoce výkonný vůz je optimalizovaný pro ty, kteří očekávají bezproblémovou a pohodlnou jízdu.

Poháněný spolehlivým benzínovým motorem 1.0 T-GDI, Hyundai Kona nabízí konzistentní a plynulý výkon. Tento motor je navržen tak, aby dokázal snadno zvládnout i tu nejnáročnější městskou jízdu nebo rychlou dálniční cestu.

Hyundai Kona také nabízí automatickou převodovku, která zajišťuje hladké a snadné řazení, eliminuje potřebu manuální manipulace a umožňuje řidiči plně se soustředit na jízdu. Tento vůz je tedy ideální pro ty, kteří preferují bezproblémovou jízdu bez nutnosti zdlouhavého řazení.

Služba Arval operativní leasign je navržena s ohledem na flexibilitu a pohodlí našich zákazníků. S operativním leasingem nehrajete vabank s budoucí hodnotou vozu. Místo toho si jen vyberete dobu a počet kilometrů, které plánujete ujet, a my za vás vše zařídíme. Na konci smlouvy pak jednoduše vrátíte vůz a můžete si vybrat nový.

Přesvědčivé důvody proč si vybrat Hyundai Kona 1.0 T-GDI 88 Smart 5d na operativní leasing:

1. Výkonný a spolehlivý benzínový motor- zaručuje plynulý a konzistentní výkon a bezproblémovou jízdu.
2. Automatická převodovka- umožňuje snadné a pohodlné řazení, ideální pro ty, kteří preferují jízdu bez nutnosti zdlouhavého řazení.
3. Flexibilní leasingové možnosti - s možností nastavit délku smlouvy a počet kilometrů dle vašich potřeb a přání.
4. Bezstarostný operativní leasing - Žádné starosti s budoucí hodnotou vozu. Na konci smlouvy vůz jednoduše vrátíte.
5. Skvělý zákaznický servis - Poskytujeme prvotřídní zákaznický servis a podporu po celou dobu trvání leasingu.

 • 6 Zahrnuté služby
  Palivové karty

  Ve splátce je zahrnuta služba palivových karet, díky níž můžete tankovat za zvýhodněné vyhlašované ceny na čerpacích stanicích Shell a MOL v ČR. Všechny náklady na palivo platíte na základě jedné faktury od společnosti ARVAL v následujícím měsíci.

  Arval Asistence

  Non-stop asistenční služba vám pomůže v nesnázích, kdy vozidlo vypoví svou službu. Na jedné telefonní lince jsou vám k dispozici operátoři 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pomohou vám v případech poruchy, nehody či vandalismu, a to kdekoliv po celé Evropě.

  Havarijní pojištění

  Minimalizujeme finanční dopady způsobené poškozením či nehodou vozidla, proto je každý náš automobil havarijně pojištěn. Vy si jen zvolíte míru spoluúčasti.

  Pneumatiky

  Výměna a uskladnění pneumatik je u nás maličkostí. Veškeré s tím spojené služby zajistíme u nejbližšího smluvního partnera. Stačí se jen včas objednat na přezutí.

  Servis

  S operativním leasingem od Arvalu jezdíte bez starostí a finančních nákladů na údržbu vozu, ve splátce jsou zahrnuty všechny výrobcem předepsané servisní prohlídky i servisní úkony nad jejich rámec.

  Aplikace My Arval

  Chytrá aplikace, kde najdete vše potřebné. Na jednom místě dostanete informace o vozidlech, aktivních službách i seznam servisních partnerů, archiv dokumentů i užitečné reporty. Pro řidiče také pohodlně i v mobilní verzi My Arval Mobile.

 • Základní informace
  Typ paliva Benzín
  Převodovka Automatická
Offer Type (field_offer_type)
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
  David Kadlčík, One3D
 • testi test

  Je o nás postaráno doslova od A do Z

  Full service operativní leasing je pro nás perfektní variantou. Zjednodušeně řečeno, kdykoliv se cokoliv přihodí, stačí zvednout telefon a vše je vyřešeno rychle s maximální vstřícností. Důležité je pro nás to, že je o nás postaráno v souvislosti s provozem vozu doslova od A do Z.
  František Roháček, MB homemade
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
  David Kadlčík, One3D