header brand page

Ford

Operativní leasing - Ford

O značce Ford

Ford je americká automobilka založená v roce 1903 Henrym Fordem. V současnosti je Ford jednou z největších automobilových společností na světě s pobočkami a zastoupeními ve více než 100 zemích.

Ford se specializuje na výrobu automobilů pro masový trh. Mezi nejznámější modely patří Ford Mustang, Ford Focus, Ford Fiesta, Ford Explorer a Ford F-150. Společnost se také angažuje v oblasti elektromobility a plánuje vyrábět více elektromobilů v následujících letech.

Ford také vyrábí užitkové vozy, jako jsou nákladní a dodávkové vozy. Mezi nejznámější modely patří Ford Transit a Ford Ranger.

Ford má v současnosti výrobní závody v mnoha zemích a zaměstnává více než 190 000 lidí po celém světě. Společnost se také angažuje v charitativních aktivitách a podporuje vzdělání a inovace v oblasti technologií.

Společnost Arval nabízí operativní leasing na auta značky Ford stejně tak jako na všechny značky, na které si jen vzpomenete. Tento druh leasingu je v podstatě pronájem vozu na určitou dobu s měsíčními splátkami, přičemž po skončení leasingového období si zákazník vozidlo nevlastní. Výhodou operativního leasingu je zejména možnost pružně si přizpůsobit délku leasingového období a sjednotit všechny náklady na auto do jedné měsíční platby. Pokud nenajdete na našem webu nabídku aut, která by vás zaujala, stačí nás kontaktovat, ať už přes kontaktní formulář nebo telefonicky a my vám rádi připravíme nabídku přímo na míru.

Zjistěte jaké speciální nabídky máme pro vás připravené přímo zde  

1…
Číst dál