header brand page

Ford

Operativní leasing - Ford

Historie značky Ford

Ford Motor Company založil Henry Ford roku 1903 na předměstí Detroitu. Společně s firmami General Motors  a Chrysler byli tak zvanou "velkou trojkou" v Detroitu.  Tento geniální průmyslník vynalezl montážní linky a techniky sériové, masové produkce, které umožnily, aby se automobily staly dostupné širokým vrstvám obyvatelstva. Nové výrobní postupy poprvé vyzkoušel na modelu T, jeho výroba je označována za nejdůležitější milník v historii automobilismu. V současnosti je automobilka FORD jednou z největších firem zabývajících se výrobou automobilů. Mezi nejoblíbenější modely značky prodávané u nás patří Fusion, Focus a také užitkový Transit.

Společnost Arval nabízí operativní leasingna auta značky Ford stejně tak jako na všechny značky, na které si jen vzpomenete. Pokud nenajdete na našem webu nabídku aut, která by vás zaujala, stačí nás kontaktovat, ať už přes kontaktní formulář nebo telefonicky a my vám rádi připravíme nabídku přímo na míru.

Zjistěte jaké speciální nabídky máme pro vás připravené přímo zde  

Operativní leasing - Ford

Historie značky Ford

Ford Motor Company založil Henry Ford roku 1903 na předměstí Detroitu. Společně s firmami General Motors  a Chrysler byli tak zvanou "velkou trojkou" v Detroitu.  Te…

Číst dál