Výprodej skladů

Kia Ceed SW 1.5 T-GDI 118 Top

Výprodej skladů
1.5 T-GDI 118 Top

Popis Kia Ceed

Kia Ceed SW 1.5 T-GDI 118 Top na operativní leasing - Jednou z nejlepších volbě pro každý den

Objevte svět v luxusu a pohodlí s tímto špičkovým modelem od renomované automobilky Kia. Kia Ceed SW 1.5 T-GDI 118 Top na operativní leasing nabízí nejen výkon, komfort a bezpečnost na nejvyšší úrovni, ale také ohromující estetiku, která odráží vaši jedinečnou osobnost.

Srdcem tohoto vozu je benzinový motor o objemu 1.5 T-GDI se 118 koňmi, který vám zaručuje výkonný a zároveň hospodárný provoz. Manuální převodovka vám dává plnou kontrolu nad vozem, což vede k lepšímu a efektivnějšímu řízení.

V rámci příplatkové výbavy můžete mít 17" hliníkové disky kol s pneumatikami 225/45 a metalický lak, díky kterému bude váš vůz vypadat elegantně a stylově.

S Kia Ceed SW 1.5 T-GDI 118 Top na operativní leasing zaznamenáte lepší zážitky z jízdy ve všech směrech. 

Příplatková výbava:
17" hliníkové disky kol s pneumatikami 225/45
Metalický lak

 

 • 6 Zahrnuté služby
  Palivové karty

  Ve splátce je zahrnuta služba palivových karet, díky níž můžete tankovat za zvýhodněné vyhlašované ceny na čerpacích stanicích Shell a MOL v ČR. Všechny náklady na palivo platíte na základě jedné faktury od společnosti ARVAL v následujícím měsíci.

  Arval Asistence

  Non-stop asistenční služba vám pomůže v nesnázích, kdy vozidlo vypoví svou službu. Na jedné telefonní lince jsou vám k dispozici operátoři 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pomohou vám v případech poruchy, nehody či vandalismu, a to kdekoliv po celé Evropě.

  Havarijní pojištění

  Minimalizujeme finanční dopady způsobené poškozením či nehodou vozidla, proto je každý náš automobil havarijně pojištěn. Vy si jen zvolíte míru spoluúčasti.

  Pneumatiky

  Výměna a uskladnění pneumatik je u nás maličkostí. Veškeré s tím spojené služby zajistíme u nejbližšího smluvního partnera. Stačí se jen včas objednat na přezutí.

  Servis

  S operativním leasingem od Arvalu jezdíte bez starostí a finančních nákladů na údržbu vozu, ve splátce jsou zahrnuty všechny výrobcem předepsané servisní prohlídky i servisní úkony nad jejich rámec.

  Aplikace My Arval

  Chytrá aplikace, kde najdete vše potřebné. Na jednom místě dostanete informace o vozidlech, aktivních službách i seznam servisních partnerů, archiv dokumentů i užitečné reporty. Pro řidiče také pohodlně i v mobilní verzi My Arval Mobile.

 • Základní informace
  Typ paliva Benzín
  Převodovka Manuální
Offer Type (field_offer_type)
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
  David Kadlčík, One3D
 • testi test

  Je o nás postaráno doslova od A do Z

  Full service operativní leasing je pro nás perfektní variantou. Zjednodušeně řečeno, kdykoliv se cokoliv přihodí, stačí zvednout telefon a vše je vyřešeno rychle s maximální vstřícností. Důležité je pro nás to, že je o nás postaráno v souvislosti s provozem vozu doslova od A do Z.
  František Roháček, MB homemade
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
  David Kadlčík, One3D