header brand page

Kia

Operativní leasing - Kia

Značka automobilů Kia nabízí nové vozy, které vás vezmou do alternativní budoucnosti. Kia Motors Corporation, založená v květnu 1944, je nejstarším výrobním závodem automobilů v Koreji. Je členem skupiny Hyundai-Kia Automotive Group.
Automobilka produkuje v současnosti více než 3 000 000 vozidel ročně, které distribuuje do více než 165 zemích světa. Kia investuje více než 6 % ročního obratu na výzkum a vývoj, neopomíjí především elektrické a hybridní technologie pohonu.
Nejbližším a zároveň nejmodernějším výrobním závodem je ten ve slovenské Žilině, společnost jím pokrývá kolem 54 % evropské poptávky. Z výrobní linky tu sjíždí SUV Sportage, kompaktní MPV Venga a modely rodiny Cee'd.

Společnost Arval nabízí operativní leasing aut značky Kia stejně tak jako na všechny značky, na které si jen vzpomenete. Pokud nenajdete na našem webu nabídku aut, která by vás zaujala, stačí nás kontaktovat, ať už přes kontaktní formulář nebo telefonicky a my vám rádi připravíme nabídku přímo na míru.

Zjistěte jaké speciální nabídky máme pro vás připravené přímo zde  

Operativní leasing - Kia

Značka automobilů Kia nabízí nové vozy, které vás vezmou do alternativní budoucnosti. Kia Motors Corporation, založená v květnu 1944, je nejstarším výrobním závodem automobilů v Koreji. Je členem skupiny Hyund…

Číst dál