header brand page

Kia

Operativní leasing - Kia

O značce Kia

Kia je jihokorejská automobilka, která byla založena v roce 1944. Společnost se původně zaměřovala na výrobu jízdních kol a motocyklů, ale později se začala specializovat na výrobu automobilů. V roce 1973 Kia představila svůj první osobní automobil, model Brisa.

V roce 1998 se Kia spojila s jinou jihokorejskou automobilkou Hyundai, čímž vznikla skupina Hyundai-Kia. Tato skupina se stala jednou z největších automobilových výrobců na světě a v současnosti má Kia pobočky a prodejní sítě po celém světě.

Kia vyrábí širokou škálu automobilů, včetně hatchbacků, sedanů, SUV, crossoverů a elektromobilů. Mezi nejpopulárnější modely Kia patří Kia Rio, Kia Forte, Kia Optima, Kia Soul, Kia Sorento, Kia Sportage a Kia Telluride. V posledních letech se Kia také stala známou pro své vysoké standardy v oblasti bezpečnosti a designu.

Kia také investuje do vývoje technologií budoucnosti, včetně elektromobility, autonomního řízení a digitálních technologií. V roce 2021 Kia uvedla na trh svůj první elektromobil s názvem Kia EV6, který nabízí rozsah až 300 mil na jedno nabití baterie a rychlost nabíjení 800V.

Společnost Arval nabízí operativní leasing na auta značky Kia stejně tak jako na všechny značky, na které si jen vzpomenete. Tento druh leasingu je v podstatě pronájem vozu na určitou dobu s měsíčními splátkami, přičemž po skončení leasingového období si zákazník vozidlo nevlastní. Výhodou operativního leasingu je zejména možnost pružně si přizpůsobit délku leasingového období a sjednotit všechny náklady na auto do jedné měsíční platby. Pokud nenajdete na našem webu nabídku aut, která by vás zaujala, stačí nás kontaktovat, ať už přes kontaktní formulář nebo telefonicky a my vám rádi připravíme nabídku přímo na míru.

Zjistěte jaké speciální nabídky máme pro vás připravené přímo zde  

1…
Číst dál