Řešení pro malý vozový park

Řešení pro malý vozový park

Svěřte správu vozového parku společnosti Arval a zkroťte svůj rozpočet. Už žádná nepříjemná překvapení a časově náročná administrativa: Místo toho vyřešte všechna vozidla a služby jedním fixním měsíčním poplatkem.


SOUSTŘEDIT SE NA PODNIKÁNÍ

 

V popisu Vaší práce není být odborníkem na správu vozového parku. Neztrácejte čas nákupem, údržbou a správou vozidel. Když si pronajmete vozidla od společnosti Arval, získáte čas a peníze, abyste se mohli soustředit na hlavní oblasti Vašeho podnikání. Náš odborný podpůrný tým Vám poskytuje stejnou péči a tytéž služby, ať už si pronajímáte jednu dodávku či 15 osobních vozů!

ZVÝŠIT ZISK

Víme, že malé podniky ztrácejí čas interním řízením svých vozových parků – a čas jsou peníze. Když si zvolíte operativní leasing od společnosti Arval, zbavíte se velké zátěže a zároveň získáte nový vůz, který posílí image Vaší značky. Stačí si vybrat z široké nabídky našich vozidel, přizpůsobit si dobu pronájmu a limit najetých kilometrů na míru a Vaše peněžní toky se budou držet na konstantní úrovni. K tomu navíc získejte kompletní balíček služeb společnosti Arval, jako jsou servis, údržba a opravy. Jde nám prostě o to, abyste se drželi na vrcholu a Vaše podnikání prosperovalo.


SPRÁVA VOZOVÉHO PARKU BEZ ZBYTEČNÝCH STAROSTÍ

 

Potřebujete někoho, kdo to za Vás zařídí. Se společnosti Arval získáte specializovanou Zákaznickou podporu po celou dobu trvání Vaší smlouvy, která Vám je k dispozici 24 hodin denně. Všechny služby jsou již obsaženy v ceně. Nečekají Vás žádné skryté poplatky. Místo Vašich osobních vozů a dodávek se soustřeďte na Vaše podnikání! Přes auta jsme tu my.

Proč Arval?

Bankovní zázemí

Jsme součástí jedné z největších bank na světě - BNP Paribas. 

ACCOUNT TEAMY

Adresné a odpovědné řešení požadavků - osobní přístup

CHYTRÉ APLIKACE

Chytré aplikace nejen pro klienty, ale i Vaše řidiče

KONZULTATIVNÍ PŘÍSTUP

Neprodáváme, hledáme řešení. Snižujeme náklady a optimalizujeme.