FORMULÁŘ PRO UPLATNĚNÍ PRÁV SUBJEKTU ÚDAJŮ

Arval velice vážně přistupuje k posouzení svých závazků jako správce údajů s hlavní odpovědností a povinností péče o vaše osobní údaje v jeho držení.

K uplatnění vašich práv podle Obecného nařízení o ochraně osobních údajů vám nabízíme různé způsoby:

  • Pokud máte účet na My Arval nebo v jakékoliv jiné aplikaci či on-line nástroji společnosti Arval, máte přístup k osobním údajům, které o vás Arval zpracovává, a možnost některé z nich přímo upravovat.
  • Rovněž se můžete spojit s vaším běžným kontaktním místem v Arvalu.

 

Tímto vás vybízíme, abyste vyplnili níže uvedený formulář Žádosti subjektu údajů, který napomůže Arvalu při přesné identifikaci vašeho požadavku. V závislosti na předmětu žádosti se maximálně vynasnažíme, abychom vám odpověděli co nejdříve, a to nejpozději do 30 dnů ode dne podání vaši žádosti. Během této lhůty vás může Arval kontaktovat a požádat o další informace k identifikaci nebo o další vysvětlení vašeho požadavku. V případě, že budeme mít problém vám odpovědět včas z důvodu určitých technických záležitostí, budeme vás o tom odpovídajícím způsobem informovat.

 

Zatím si, prosím, prostudujte “Oznámení Arval o ochraně osobních údajů”, které naleznete na našich internetových stránkách.

O ochranu vašich osobních údajů se skutečně staráme.

S pozdravem,

Váš Arval

ÚDAJE O MÉ TOTOŽNOSTI

JSEM...
ZEMĚ MÉHO BYDLIŠTĚ
CHCI, ABYSTE MNE KONTAKTOVALI PŘES...
MOJE EMAILOVÁ ADRESA
MÁ POŠTOVNÍ ADRESA
MÉ TELEFONNÍ ČÍSLO
CHCI UPLATNIT TATO PRÁVA (ZVOLTE, PROSÍM, PRÁVO (PRÁVA), KTERÉ (KTERÁ) CHCETE UPLATNIT)
Tyto webové stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a vztahují se na ně zásady ochrany osobních údajů a podmínky poskytování služeb společnosti Google .