dodavky

Dodávky jako váš spolehlivý pomocník

Představte si dodávku jako neúnavného, loajálního a spolehlivého člena vašeho týmu, který je vždy připraven splnit svůj úkol. My vám nabízíme nejen kvalitní vozidlo, ale také pevné partnerství, které vám pomůže maximalizovat váš provozní příjem a zefektivnit vaše podnikání.

Operativní leasing se stal jedním z nejoblíbenějších a nejpohodlnějších způsobů financování vozidel pro podnikatelské účely. Díky němu můžete za přiměřenou měsíční částku využívat vozidlo po dobu stanovenou smlouvou, aniž byste se museli starat o jeho údržbu či opravy. A po skončení smlouvy? Stačí vozidlo vrátit pronajímateli a vybrat si nové.

Užitková vozidla jsou ideálním řešením pro podniky, které potřebují efektivně přepravovat zboží nebo materiál. Operativní leasing vám umožňuje získat nová nebo použitá vozidla bez nutnosti investovat velký kapitál. Navíc měsíční poplatky za pronájem bývají nižší než při nákupu vozidla, což vám umožní ušetřit peníze a investovat je do dalšího rozvoje vašeho podnikání.

Jednou z hlavních výhod operativního leasingu užitkových vozů je, že pronajímatel se stará o údržbu a opravy vozidla. To znamená, že nemusíte mít vlastní servisní oddělení a můžete se plně soustředit na svůj byznys.

Naše dodávky společně s prvotřídními službami splní všechny vaše potřeby a přání. Získejte nejlepší řešení pro vaše podnikání, a to na dobu, kterou si určíte. Bez nepříjemností spojených s vlastnictvím a bez nečekaných provozních nákladů.

S naším pronájmem jsou provozní náklady dodávky naprosto transparentní a uvolní vám ruce, abyste se mohli věnovat vašemu byznysu. Tak proč nevyzkoušet tento moderní způsob financování vozidel a začít těžit z jeho výhod?

To nejlepší bezstarostné řešení mobility pro vaše podnikání

Pracovní nástroj

Kvalitní dodávka je nepostradatelný nástroj pro vaši práci.

Provozuschopnost

Díky našim speciálně nastaveným procesům získáte spolehlivé vozidlo.

Odbornost

Orientujeme se v oblasti vašeho podnikání a pomůžeme vám vybrat ten správný vůz.

Vždy nablízku

Ať se stane cokoliv, poskytne vám službu v daném místě. Naši partneři jsou po celé ČR.

NEMŮŽETE SE ROZHODNOUT?

Zjistěte více informací o operativním leasingu


PRO SVOU PRÁCI SI VYBRALI SPOLEČNOST ARVAL

Offer Type (field_offer_type)
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
  David Kadlčík, One3D
 • testi test

  Je o nás postaráno doslova od A do Z

  Full service operativní leasing je pro nás perfektní variantou. Zjednodušeně řečeno, kdykoliv se cokoliv přihodí, stačí zvednout telefon a vše je vyřešeno rychle s maximální vstřícností. Důležité je pro nás to, že je o nás postaráno v souvislosti s provozem vozu doslova od A do Z.
  František Roháček, MB homemade
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
  David Kadlčík, One3D
 • Najděte Vaše oblíbené značky vozidel

  Potřebujete více informací?
  Zavolejte nám na
  +420 261 109 011

  Proč Arval?

  BANKOVNÍ ZÁZEMÍ

  Jsme součástí jedné z největších bank na světě BNP Paribas.

  ACCOUNT TEAMY

  Adresné a odpovědné řešení požadavků s osobním přístupem. 

  CHYTRÉ APLIKACE

  Chytré aplikace nejen pro vás, ale i vaše řidiče

  KONZULTATIVNÍ PŘÍSTUP

  Neprodáváme, hledáme řešení. Snižujeme náklady a optimalizujeme.