Lehká užitková vozidla

Dodávky: Váš spolehlivý pomocník

Dodávka není jen tak nějaké vozidlo – je to spolehlivý, pracovitý a důvěryhodný člen Vašeho týmu. Arval Vám neposkytne jen dodávku, ale i nástroj – partnera, který Vám pomůže optimalizovat provozní příjem.

Dodávka od společnosti Arval společně s prvotřídními službami splní všechny Vaše potřeby. Získejte tu pravou dodávku pro Vaše podnikání, a to na dobu, kterou si určíte, bez nepříjemností spojených s vlastnictvím a bez nevyzpytatelných provozních nákladů. Potřebujete dodávku (a leasingového partnera), u kterých se můžete spolehnout na to, že odvedou dobrou práci.

S pronájmem od společnosti Arval jsou provozní náklady dodávky naprosto transparentní a uvolní Vám ruce, abyste se mohli věnovat Vašemu podnikání. Ode dne, kdy si objednáte dodávku včetně jejího vybavení až do dne, kdy ji vrátíte, Vás nic nepřekvapí.

To nejlepší bezstarostné řešení mobility pro Vaše podnikání!

Pracovní nástroj

Vaše dodávka je stejně nepostradatelná pro Vaši práci jako bedna s nářadím pro řemeslníka. Když si ji navíc půjčíte od společnosti Arval, stane se z ní nástroj, který Vás nikdy nezklame.

Provozuschopnost

Díky speciálně nastaveným procesům společnosti Arval Vám můžeme poskytnout spolehlivé vozidlo, které je vždy provozuschopné a plní roli Vašeho pracovního nástroje, kdykoliv ho právě potřebujete.

Odbornost

Vaše podnikání má specifické rysy a Vy mu rozumíte nejlépe. Jako přední společnost v odvětví operativního leasingu se stovkami zákazníků ve Vašem sektoru se i společnost Arval orientuje v oblasti Vašeho podnikání. Díky tomu, že rozumíme Vašim potřebám, Vám můžeme poskytnout to správné řešení. Nasloucháme Vašim potřebám, abychom Vám pomohli vybrat tu správnou dodávku.

Vždy nablízku

Ať se stane cokoliv, Arval Vám rychle poskytne službu v daném místě. Ve Vašem okolí vždy najdete tým nebo partnera společnosti Arval.

Chcete si vozidlo pronajmout jen na několik měsíců?

Objevte naši nabídku pro dočasné potřeby do 2 let


PRO SVOU PRÁCI SI VYBRALI SPOLEČNOST ARVAL

Offer Type (field_offer_type)
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
 • testi test

  Je o nás postaráno doslova od A do Z

  Full service operativní leasing je pro nás perfektní variantou. Zjednodušeně řečeno, kdykoliv se cokoliv přihodí, stačí zvednout telefon a vše je vyřešeno rychle s maximální vstřícností. Důležité je pro nás to, že je o nás postaráno v souvislosti s provozem vozu doslova od A do Z.
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
 • Najděte Vaše oblíbené značky vozidel

  Potřebujete více informací?
  Zavolejte nám na
  +420 261 109 011

  Proč Arval?

  Bankovní zázemí

  Jsme součástí jedné z největších bank na světě - BNP Paribas. 

  ACCOUNT TEAMY

  Adresné a odpovědné řešení požadavků - osobní přístup

  CHYTRÉ APLIKACE

  Chytré aplikace nejen pro klienty, ale i Vaše řidiče

  KONZULTATIVNÍ PŘÍSTUP

  Neprodáváme, hledáme řešení. Snižujeme náklady a optimalizujeme.