Výprodej skladů

Škoda Octavia Combi

Výprodej skladů
2.0TDI 110 Style Combi

Popis Škoda Octavia Combi

Představujeme Škoda Octavia 2.0TDI 110 Style Combi, ultimátní vůz pro vaše každodenní potřeby a dálkové cesty. Tento automobil na operativní leasing od Arvalu nabízí nejen výjimečný výkon, ale také luxus a pohodlí, které překonává všechny ostatní ve své třídě. Škoda Octavia 2.0TDI 110 Style Combi je vybavena výkonným 2,0l TDI motorem s výkonem 110 koní. Tento vůz vás nepřestane udivovat svými nízkými provozními náklady a účinností. V kombinaci s tím je tento model vybaven přípravou pro tažné zařízení, což z něj dělá ideální vůz pro všechny vaše dobrodružství. A to není vše - naše exkluzivní Style PLUS balíček zahrnuje řadu prémiových funkcí, které vás přesvědčí, že Octavia je správnou volbou pro vás.

Vaše spokojenost je pro nás prioritou a s Škoda Octavia 2.0TDI 110 Style na operativní leasing od Arvalu, nabízíme vám nejen luxus a pohodlí, ale také jistotu a bezpečí. Zamyslete se nad těmito pěti zásadními výhodami Škoda Octavia 2.0TDI 110 Style: 

1. Výkonný a úsporný dieslový motor v kombinaci s manuální převodovkou pro dynamickou jízdu.
2. Příplatková výbava včetně rezervního kola a přípravy pro tažné zařízení, které přidávají na praktičnosti a bezpečnosti.
3. Příplatková, ale stylová bílá candy barva, která podtrhuje moderní design a eleganci vozu.
4. Přítomnost paketu Style Plus, který přináší prémiový zážitek z jízdy.
5. Možnost operativního leasingu, který vám umožní vlastnit tento vůz bez nutnosti jeho plného nákupu.

 

Příplatková výbava
Rezervní kolo ocelové
Příprava pro tažné zařízení
Bílá candy
Paket Style Plus
 • 6 Zahrnuté služby
  Palivové karty

  Ve splátce je zahrnuta služba palivových karet, díky níž můžete tankovat za zvýhodněné vyhlašované ceny na čerpacích stanicích Shell a MOL v ČR. Všechny náklady na palivo platíte na základě jedné faktury od společnosti ARVAL v následujícím měsíci.

  Arval Asistence

  Non-stop asistenční služba vám pomůže v nesnázích, kdy vozidlo vypoví svou službu. Na jedné telefonní lince jsou vám k dispozici operátoři 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pomohou vám v případech poruchy, nehody či vandalismu, a to kdekoliv po celé Evropě.

  Havarijní pojištění

  Minimalizujeme finanční dopady způsobené poškozením či nehodou vozidla, proto je každý náš automobil havarijně pojištěn. Vy si jen zvolíte míru spoluúčasti.

  Pneumatiky

  Výměna a uskladnění pneumatik je u nás maličkostí. Veškeré s tím spojené služby zajistíme u nejbližšího smluvního partnera. Stačí se jen včas objednat na přezutí.

  Servis

  S operativním leasingem od Arvalu jezdíte bez starostí a finančních nákladů na údržbu vozu, ve splátce jsou zahrnuty všechny výrobcem předepsané servisní prohlídky i servisní úkony nad jejich rámec.

  Aplikace My Arval

  Chytrá aplikace, kde najdete vše potřebné. Na jednom místě dostanete informace o vozidlech, aktivních službách i seznam servisních partnerů, archiv dokumentů i užitečné reporty. Pro řidiče také pohodlně i v mobilní verzi My Arval Mobile.

 • Základní informace
  Počet dveří 5
  Typ paliva Diesel
  Převodovka Manuální
Offer Type (field_offer_type)
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
  David Kadlčík, One3D
 • testi test

  Je o nás postaráno doslova od A do Z

  Full service operativní leasing je pro nás perfektní variantou. Zjednodušeně řečeno, kdykoliv se cokoliv přihodí, stačí zvednout telefon a vše je vyřešeno rychle s maximální vstřícností. Důležité je pro nás to, že je o nás postaráno v souvislosti s provozem vozu doslova od A do Z.
  František Roháček, MB homemade
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
  David Kadlčík, One3D