Brzy k dispozici

Škoda Octavia Combi

Brzy k dispozici
2.0TDI 110 Style

Popis Škoda Octavia Combi

Představujeme vám Škoda Octavia Combi 2.0TDI 110 Style na operativní leasing, ideální volbu pro ty, kteří chtějí kombinovat luxus, výkon a hospodárnost. Tento unikátní model je vybaven výkonným a účinným dieslovým motorem, který garantuje silný výkon za všech okolností. Manuální převodovka vám navíc umožní mít plnou kontrolu nad jízdou.

Leasingový model Škoda Octavia Combi 2.0TDI je perfektní alternativou k nákupu. Můžete se těšit na nižší měsíční splátky a flexibilitu při výměně za nový model na konci smlouvy.

Vaše cesta s Škoda Octavia Combi 2.0TDI 110 Style může začít už dnes. Proč čekat?

Co vám může pomoci ve vašem rozhodnutí? 

1. Dieslový motor: Nabízí výkon a účinnost, které vás nikdy nezklamou.
2. Manuální převodovka: Umožňuje vám mít plnou kontrolu nad vozidlem a jeho výkonem.
3. Příplatková výbava: Rezervní kolo, příprava pro tažné zařízení a metalické barvy zvyšují hodnotu a funkčnost tohoto modelu.
4. Stylový PLUS Paket: Dodává další rozměr luxusu a komfortu, který oceňujete na cestách.
5. Operativní leasing: Poskytuje flexibilitu a finanční úlevu při nákupu nového vozidla.

Příplatková výbava:
Rezervní kolo ocelové (neplnohodnotné)
Příprava pro tažné zařízení
Metalické barvy
Paket Style PLUS
 • 5 Zahrnuté služby
  Arval Asistence

  Non-stop asistenční služba vám pomůže v nesnázích, kdy vozidlo vypoví svou službu. Na jedné telefonní lince jsou vám k dispozici operátoři 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pomohou vám v případech poruchy, nehody či vandalismu, a to kdekoliv po celé Evropě.

  Havarijní pojištění

  Minimalizujeme finanční dopady způsobené poškozením či nehodou vozidla, proto je každý náš automobil havarijně pojištěn. Vy si jen zvolíte míru spoluúčasti.

  Pneumatiky

  Výměna a uskladnění pneumatik je u nás maličkostí. Veškeré s tím spojené služby zajistíme u nejbližšího smluvního partnera. Stačí se jen včas objednat na přezutí.

  Servis

  S operativním leasingem od Arvalu jezdíte bez starostí a finančních nákladů na údržbu vozu, ve splátce jsou zahrnuty všechny výrobcem předepsané servisní prohlídky i servisní úkony nad jejich rámec.

  Aplikace My Arval

  Chytrá aplikace, kde najdete vše potřebné. Na jednom místě dostanete informace o vozidlech, aktivních službách i seznam servisních partnerů, archiv dokumentů i užitečné reporty. Pro řidiče také pohodlně i v mobilní verzi My Arval Mobile.

 • Základní informace
  Počet dveří 5
  Typ paliva Diesel
  Převodovka Manuální
Offer Type (field_offer_type)
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
  David Kadlčík, One3D
 • testi test

  Je o nás postaráno doslova od A do Z

  Full service operativní leasing je pro nás perfektní variantou. Zjednodušeně řečeno, kdykoliv se cokoliv přihodí, stačí zvednout telefon a vše je vyřešeno rychle s maximální vstřícností. Důležité je pro nás to, že je o nás postaráno v souvislosti s provozem vozu doslova od A do Z.
  František Roháček, MB homemade
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
  David Kadlčík, One3D