Arval - strategický partner

Arval je váš důvěryhodný partner

Vy řídíte a o zbytek se postaráme my. Už přes 30 let pomáháme firmám všech velikostí zůstávat flexibilní a vyhnout se starostem s vozovými parky. Náš závazek vůči zákazníkům stojí na odborném poradenství a kvalitních službách.

 • Proč Arval?

  Důvěryhodný partner 

  Díky našemu přednímu postavení na trhu, které si držíme již 30 let, víte, že se na nás můžete spolehnout. Naše pobočky ve 29 zemích mají na starost 1,2 milionů vozidel. Už samotný rozsah našeho podnikání nám dává možnost pořizovat vozidla a služby za speciálních podmínek a takto dosažené úspory převádět i na vás. Jsme součástí jedné z největších bankovních skupin na světě BNP Paribas.

  Záleží nám na vás

  Naše specializované týmy podpory vynaloží tolik času, aby porozuměly vašemu podnikání, kolik je potřeba. Vysvětlíme vám všechny služby, které nabízíme, a identifikujeme oblasti, kde je ve vašem podnikání možné ušetřit čas i peníze. Jsme tu, abychom vám pomáhali a staráme se o to, abyste byli co nejvíce spokojení. 

  Odborná podpora 24 hodin denně

  Když se vám porouchá vozidlo, potřebujete náhradní vůz nebo jen podporu v každodenní správě vozového parku. Naše týmy jsou připravené zodpovědět vám všechny vaše dotazy způsobem, který vám bude vyhovovat. Jsme vaši nezávislí průvodci světem mobility a jsme odhodlaní pomáhat vám zjednodušit a optimalizovat vaše podnikání.

  Výjimečná zkušenost 

  Nabízíme neutrální nestranné rady v širokém portfoliu automobilových značek. Také vám poskytujeme kompletní zákaznický servis, nabízíme vám to, co skutečně potřebujete. Vaše potřeby dokonce analyzujeme na průběžné bázi a nabízíme vám možné změny.

Zjednodušujeme celý proces správy firemních vozidel. Sdělte nám své potřeby a my vám pomůžeme najít to nejlepší řešení. Komunikujete jen s jednou společností a platíte jen jednu měsíční fakturu s fixní částkou, za kterou získáte služby. Vaše vozidlo můžeme dokonce vybavit vestavbou, polepit logem nebo doplnit telematikou tak, aby vše vyhovovalo potřebám vaší společnosti. 

Potřebujete více informací?
Zavolejte nám na
+420 261 109 011

Proč Arval?

BANKOVNÍ ZÁZEMÍ

Jsme součástí jedné z největších bank na světě BNP Paribas.

ACCOUNT TEAMY

Adresné a odpovědné řešení požadavků s osobním přístupem. 

CHYTRÉ APLIKACE

Chytré aplikace nejen pro vás, ale i vaše řidiče

KONZULTATIVNÍ PŘÍSTUP

Neprodáváme, hledáme řešení. Snižujeme náklady a optimalizujeme.