Arval - strategický partner

Arval je váš důvěryhodný partner

Se službou operativní leasing od Arvalu se o vše postaráme my a řídíme se mottem - vy řídíte a všechny starosti spojené s vaším vozidlem přechází na nás. Už  20 let pomáháme firmám a soukromým osobám na českém trhu zůstávat flexibilní a vyhnout se starostem s vozovými parky. Náš závazek vůči zákazníkům stojí na odborném poradenství a kvalitních službách.

Mezi silné stránky a výhody Arvalu určitě patří: 

  1. Snížení náklad: Dlouhodobý pronájem vozidel umožňuje firmám snížit náklady na vlastnictví a provoz vozového parku, jako jsou náklady na pojištění, údržbu, opravy, pneumatiky a podobně.

  2. Široký výběr vozidel: Arval nabízí širokou škálu vozidel různých značek, modelů a velikostí, aby uspokojil potřeby různých druhů zákazníků.

  3. Odbavení administrativy: Arval se stará o administrativu související s provozem vozového parku, jako jsou například pojištění, registrace, povinné technické kontroly a další.

  4. Dostupnost služeb: Arval poskytuje své služby v mnoha zemích světa, což umožňuje mezinárodním firmám snadno a efektivně spravovat svůj vozový park v různých zemích.

  5. Ekologický přístup: Arval se věnuje ekologickým otázkám a nabízí řešení pro snížení emisí CO2 z vozového parku, například pomocí nabíjení elektromobilů a jiných technologií.

  6. Podpora zákazníkům: Arval nabízí svým zákazníkům podporu prostřednictvím zákaznických center, mobilní aplikace a dalších nástrojů, aby jim pomohli co nejlépe využít své služby.

Celkově lze říci, že značka Arval nabízí komplexní služby pro správu vozového parku, které pomáhají firmám snížit náklady, zvýšit efektivitu a zlepšit ekologickou stopu svého podnikání.


operativni leasing - o nás


Zjednodušujeme celý proces správy firemních vozidel. Sdělte nám své potřeby a my vám pomůžeme najít to nejlepší řešení. Komunikujete jen s jednou společností a platíte jen jednu měsíční fakturu s fixní částkou, za kterou získáte služby. Vaše vozidlo můžeme dokonce vybavit vestavbou, polepit logem nebo doplnit telematikou tak, aby vše vyhovovalo potřebám vaší společnosti. 

Potřebujete více informací?
Zavolejte nám na
+420 261 109 011

Proč Arval?

BANKOVNÍ ZÁZEMÍ

Jsme součástí jedné z největších bank na světě BNP Paribas.

ACCOUNT TEAMY

Adresné a odpovědné řešení požadavků s osobním přístupem. 

CHYTRÉ APLIKACE

Chytré aplikace nejen pro vás, ale i vaše řidiče

KONZULTATIVNÍ PŘÍSTUP

Neprodáváme, hledáme řešení. Snižujeme náklady a optimalizujeme.