Tesla Model Y

Long Range AWD AT

Popis Tesla Model Y

Představujeme nový způsob jízdy - Tesla Model Y Long Range AWD AT na operativní leasing. Tento elektromobil je symbolem luxusu, výkonu a šetrnosti k životnímu prostředí. S automatickou převodovkou si užijete pohodlnou a klidnou jízdu bez nutnosti řadit rychlosti. 

Tesla Model Y je navržena pro maximální efektivitu a dosahuje dojezd až 505 km na jedno nabití. S tímto elektromobilem zažijete nový rozměr cestování. Její skvělý výkon a dynamika z ní dělá elektromobil, který skutečně zaujme. 

Automatická převodovka vám umožní soustředit se na cestu a užívat si pohodlí jízdy. Bez nutnosti řazení rychlostí se dostanete do cíle rychle a efektivně.

Operativní leasing tohoto modelu je ideální volbou pro ty, kteří chtějí vyzkoušet elektromobilitu bez nutnosti vysoké počáteční investice. S operativním leasingem získáte bezstarostnou jízdu s minimem starostí. 

Zažijte jízdu budoucnosti s Teslou Model Y. 

Pět hlavních důvodů, proč si vybrat Tesla Model Y na operativní leasing:

1. Špičkový výkon: Tesla Model Y nabízí silný výkon s pohonem zadních kol, který vás překvapí svou dynamikou a rychlostí.
2. Dlouhý dojezd: Díky vysoké kapacitě baterie dosahuje dojezd až 505 km na jedno nabití.
3. Pohodlí automatické převodovky: Užívejte si pohodlnou jízdu bez nutnosti řadit rychlosti s automatickou převodovkou.
4. Ekologická volba: Jako elektromobil je Tesla Model Y šetrná k životnímu prostředí a nabízí nulové emise.
5. Výhodný operativní leasing: Umožňuje vám vyzkoušet elektromobilitu bez vysoké počáteční investice a s minimem starostí.

 • 6 Zahrnuté služby
  Palivové karty

  Ve splátce je zahrnuta služba palivových karet, díky níž můžete tankovat za zvýhodněné vyhlašované ceny na čerpacích stanicích Shell a MOL v ČR. Všechny náklady na palivo platíte na základě jedné faktury od společnosti ARVAL v následujícím měsíci.

  Arval Asistence

  Non-stop asistenční služba vám pomůže v nesnázích, kdy vozidlo vypoví svou službu. Na jedné telefonní lince jsou vám k dispozici operátoři 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pomohou vám v případech poruchy, nehody či vandalismu, a to kdekoliv po celé Evropě.

  Havarijní pojištění

  Minimalizujeme finanční dopady způsobené poškozením či nehodou vozidla, proto je každý náš automobil havarijně pojištěn. Vy si jen zvolíte míru spoluúčasti.

  Pneumatiky

  Výměna a uskladnění pneumatik je u nás maličkostí. Veškeré s tím spojené služby zajistíme u nejbližšího smluvního partnera. Stačí se jen včas objednat na přezutí.

  Servis

  S operativním leasingem od Arvalu jezdíte bez starostí a finančních nákladů na údržbu vozu, ve splátce jsou zahrnuty všechny výrobcem předepsané servisní prohlídky i servisní úkony nad jejich rámec.

  Aplikace My Arval

  Chytrá aplikace, kde najdete vše potřebné. Na jednom místě dostanete informace o vozidlech, aktivních službách i seznam servisních partnerů, archiv dokumentů i užitečné reporty. Pro řidiče také pohodlně i v mobilní verzi My Arval Mobile.

 • Základní informace
  Typ paliva Elektromobil
  Převodovka Automatická
Offer Type (field_offer_type)
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
  David Kadlčík, One3D
 • testi test

  Je o nás postaráno doslova od A do Z

  Full service operativní leasing je pro nás perfektní variantou. Zjednodušeně řečeno, kdykoliv se cokoliv přihodí, stačí zvednout telefon a vše je vyřešeno rychle s maximální vstřícností. Důležité je pro nás to, že je o nás postaráno v souvislosti s provozem vozu doslova od A do Z.
  František Roháček, MB homemade
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
  David Kadlčík, One3D