Mezinárodní

Mezinárodní pokrytí služeb

Společnost Arval se specializuje na kompletní služby v oblasti operativního leasingu vozidel a byla založena v roce 1989 společností BNP Paribas, která je jejím jediným vlastníkem. Arval nabízí svým zákazníkům – velkým mezinárodním korporacím, malým a středním podnikům a kvalifikovaným pracovníkům – řešení na míru, která optimalizují mobilitu zaměstnanců a externě zajišťují rizika spojená se správou vozového parku. Nedávno navíc Arval rozšířil svůj segment zákazníků a nyní nabízí své služby i jednotlivcům. Odborné poradenství a kvalitní služby, které tvoří základy vztahu Arvalu se svými zákazníky, jsou poskytovány více než 8 000 zaměstnanci ve 30 zemích světa. Celkový vozový park Arvalu tvoří 1 600 000 vozidel po celém světě (konec roku 2022).

 

mapa

Arval je zakládajícím členem aliance Element-Arval Global Alliance, strategické aliance v oboru správy vozového parku s nejdelší historií, která je se 3 miliony vozidel v 53 zemích v Severní Americe, Latinské Americe, oblasti EMEA a asijsko-pacifické oblasti jasnou světovou jedničkou. Všichni členové aliance Element-Arval Global Alliance zaujímají ve svých zemích vedoucí postavení.

Spolu s našimi mezinárodními partnery nabízíme harmonizované produkty a služby leasingu týkající se firemních vozidel s jejich potřebným přizpůsobením za účelem dodržení místních předpisů a tržních podmínek.

Proč Arval?

BANKOVNÍ ZÁZEMÍ

Jsme součástí jedné z největších bank na světě BNP Paribas. 

ACCOUNT TEAMY

Adresné a odpovědné řešení požadavků s osobním přístupem.

CHYTRÉ APLIKACE

Chytré aplikace nejen pro vás, ale i vaše řidiče

KONZULTATIVNÍ PŘÍSTUP

Neprodáváme, hledáme řešení. Snižujeme náklady a optimalizujeme.