Globální vozový park

Řešení pro globální vozový park

International Business Office (IBO) je jedinečná, specializovaná a centralizovaná organizace pro nadnárodní společnosti. Prostřednictvím jednoho kontaktního místa pro všechny země, včetně jejich místních specifik, máte přístup ke strategii vašeho globálního vozového parku, kterou můžete dále upravovat a realizovat. Ať už jste kdekoliv, poradíme vám a pomůžeme najít nejvhodnější řešení na základě naší globální odbornosti a oddanosti kvalitě.

Global fleet KPI.png

Náš specializovaný tým International Business Office (IBO) pomáhá multinárodním organizacím s jejich leasingovými potřebami napříč hranicemi mezi zeměmi. Účelem naší nabídky je zjednodušit správu vašeho mezinárodního vozového parku pomocí jedné globální smlouvy, stabilních služeb v každé zemi a mezinárodního nástroje pro reporting My Fleet Trends. Naše služba vám umožňuje analyzovat klíčové ukazatele výkonnosti na globální či lokální úrovni: nabízí vám přístup k historii (až 3 roky) a agregovaným informacím na jednom místě.

 


Váš specializovaný klientský tým

Struktura našeho klientského týmu vám poskytuje zázemí specializovaného týmu odborníků, kteří jednají jako vaše vlastní malá leasingová společnost. Vždy víte přesně koho kontaktovat: svého manažera, specialistu nákupu, specialistu péče o pneumatiky, specialistu na pojistné události a vyřizování nehod a odborníka péče o řidiče. Získáte tak služby poskytované nepřetržitě jedním týmem, který zná celou historii vašeho vozového parku.

  • Globální poradenství a odbornost

    Globální poradenství a odbornost se spojují s lokální podporou, aby zajistili průběžnou optimalizaci. Naše týmy IBO s vámi spolupracují prostřednictvím jediné globální smlouvy a jsou oprávněny jednat napříč hranicemi, což znamená že komunikace s nimi je jednoduchá a přímá. Jeden tým vám v kostce představí vše o vašem mezinárodním vozovém parku.

  • Globální reporting

    Globální reporting s podporou mnoha jazyků a měn automaticky umožňuje sdílení klíčových dat (vozový park, náklady, využití, emise) s vaším globálním týmem. To nám dává schopnost porovnat a přizpůsobit zásady, postupy a požadované služby vozového parku s konzultačním postupem k pokrytí vašich globálních potřeb.

  • Element-Arval Global Alliance

    Partnerství společností Arval a Element v rámci Element-Arval Global Alliance může rozšířit váš dosah po světě a optimalizovat váš stávající globální vozový park – díky více než 3 milionům vozidel ve více než 50 zemích světa můžete konsolidovat několik lokálních služeb do jedné globální smlouvy.

5 klíčových řešení

5 odpovědí na Vaše klíčové potřeby
Naše hlavní hodnoty společnosti jsou péče, odbornost a jednoduchost. Tyto hodnoty se odráží v našem přístupu k řešením firemních vozových parků, které jsou postaveny na 5ti pilířích - mobilita, efektivita a úspory, poradenství ohledně vozového parku, loajalita zaměstnanců a vedení řidičů a zelená mobilita. Umožníme vám delegovat celý provoz správy vozového parku, včetně komunikace s řidiči na nás. Zbavíme vás tak každodenní zátěže a uvolníme vám čas, abyste se mohli soustředit na hlavní oblasti vašeho podnikání. Náš tým odborníků bude průběžně analyzovat leasingové potřeby vašeho stávajícího vozového parku a identifikovat vhodná vozidla a služby pro vaše podnikání, ať už to jsou vozy na střednědobý či dlouhodobý pronájem nebo elektromobily.

Potřebujete více informací?
Zavolejte nám na
+420 261 109 011

Náš přístup SMaRT – přechod k zelenějšímu vozovému parku a alternativním řešením mobility

Součástí cílů správy Vašeho globálního vozového parku je komplexní síť celkových nákladů na vlastnictví, emise, spokojenost zaměstnanců a cíle společenské odpovědnosti. Náš proces SMaRT (Sustainable Mobility And Responsibility Target ), tedy udržitelná mobilita a cíle společenské odpovědnosti, Vám pomůže optimalizovat výkonnost Vašeho vozového parku ve všech těchto oblastech. Vycházíme z Vašich cílů udržitelnosti a radíme Vám krok po kroku na cestě k přechodu k zelenějšímu vozovému parku a alternativním řešením mobility.

Proč Arval?

BANKOVNÍ ZÁZEMÍ

Jsme součástí jedné z největších bank na světě BNP Paribas.

ACCOUNT TEAMY

Adresné a odpovědné řešení požadavků s osobním přístupem.

CHYTRÉ APLIKACE

Chytré aplikace nejen pro vás, ale i vaše řidiče

KONZULTATIVNÍ PŘÍSTUP

Neprodáváme, hledáme řešení. Snižujeme náklady a optimalizujeme.