Mezinárodní

Globální řešení v oblasti vozového parku

Prostřednictvím aliance Element-Arval Global Alliance můžeme rozšířit náš globální dosah a pomoci Vám harmonizovat Váš stávající globální vozový park.

Celosvětová aliance Element-Arval Global Alliance, která spravuje více než 3 miliony vozidel ve více než 53 zemích, je světovou jedničkou v oblasti správy vozového parku. Máme zkušenosti, odborné znalosti i zdroje potřebné k tomu, abychom podpořili Vaši strategii na všech kontinentech. Díky spolupráci s klíčovými mezinárodními partnery, výrobci a dodavateli automobilů můžete sloučit několik různých služeb místního vozového parku do jediné globální smlouvy.

 • ROZSÁHLÉ GLOBÁLNÍ POKRYTÍ

  Pokrýváme více než 53 zemí a máme zkušenosti, odborné znalosti a zdroje potřebné pro podporu Vaší strategie na všech kontinentech. Náš globální rozsah spolu s klíčovými mezinárodními partnerstvími umožňuje našim zákazníkům těžit výhody nejlepších produktů a služeb.

 • RADY ODBORNÍKŮ, AŤ JSTE KDEKOLI

  Specializovaní odborníci jsou vždy po ruce, hovoří jazykem, který potřebujete, a jsou připraveni proaktivně sdílet strategické poznatky a data. Náš model jednotného kontaktního místa s určenou místní podporou Vám pomůže snížit Vaše nejnižší celkové náklady spojené s vlastnictvím (TCO) a spravovat společné zásady týkající se vozidel.

 • DIGITÁLNÍ NÁSTROJE

  Prostřednictvím Alliance získáte přístup k globální datům týkajícím se vozového parku a srovnání klíčových ukazatelů výkonnosti. Díky naší kompletní sadě digitálních nástrojů, včetně našeho řešení Integral Fleet, můžete přistupovat k datům ze všech míst a agregovat je, čímž zajistíte, že Vaše strategie vozového parku přinese očekávané měřitelné výsledky.

 • HARMONIZOVANÁ A OPTIMALIZOVANÁ SPRÁVA VOZOVÉHO PARKU

  Díky možnosti zvolit si různý typ zásad, postupů a požadovaných služeb týkajících se vozového parku, získáte to nejlepší z obou světů: globální zásady vozového parku spolu s dostatečnou flexibilitou pro místní přizpůsobení. Net Promoter Score dosahuje velmi vysokých hodnot, což ukazuje, jak moc si naši firemní zákazníci aliance Element-Arval Global Alliance váží.

Potřebujete více informací?
Zavolejte nám na
+420 261 109 011

Proč Arval?

BANKOVNÍ ZÁZEMÍ

Jsme součástí jedné z největších bank na světě BNP Paribas. 

ACCOUNT TEAMY

Adresné a odpovědné řešení požadavků s osobním přístupem.

CHYTRÉ APLIKACE

Chytré aplikace nejen pro vás, ale i vaše řidiče

KONZULTATIVNÍ PŘÍSTUP

Neprodáváme, hledáme řešení. Snižujeme náklady a optimalizujeme.