Arval Assistance

Asistenční služba 24 h / 7 dní v týdnu, ČR + Evropa

+420 221 586 680

 

Vždy volejte pouze ARVAL ASSISTANCE (máte-li asistenční službu zahrnutou ve smlouvě) nebo správce vozového parku ve Vaší společnosti.

V případě využití jiné asistenční služby (např. tel. čísla pojišťoven, linka 1224, odtah na místě události) není možné garantovat uhrazení nákladů a čerpání služeb Arval Assistance.

nehoda auta
ARVAL ASSISTANCE
odtah auta

Základní podmínkou pro bezplatné čerpání služeb je jejich organizace přes dispečink ARVAL ASSISTANCE na telefonním čísle uvedeném na identifikační kartě ARVAL.

Program ARVAL ASSISTANCE zabezpečuje komplexní asistenční služby na území ČR i v zahraničí a vztahuje se na nepojízdnost vozidla způsobenou mechanickou poruchou, nehodou, krádeží vozidla nebo vandalismem. V případě, že s porouchaným / poškozeným vozem nelze pokračovat v cestě, máte možnost využít náhradní vozidlo na max. 5/10 dní zdarma.

Poruchy způsobené vlastním zaviněním, jako např. nedostatek pohonných hmot a dále poruchy způsobené nesprávnou údržbou nebo užíváním, zakládají právo pouze na služby Silniční asistence a Odtažení, případně uschování vozidla.

 

 

Tipy a doporučení

ARVAL ASSISTANCE je možné využít také v případě defektu pneumatiky, při vloupání do vozidla či při ztrátě registrační značky.

Nevyužívejte asistenční služby, které jsou na místě ještě před příjezdem policie.

Operátorovi předejte maximum informací pro nejefektivnější řešení Vaší situace.

 

Podrobnější informace služby jsou popsány ve „VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY PRO OPERATIVNÍ LEASING A SPRÁVU VOZOVÉHO PARKU" (dále jen „VOP“)

 

 

Volat Arval Assistance

+420 221 586 680