Kariera

Arval - místo pro lidi v akci

ARVAL

SPRÁVNÉ MÍSTO PRO AKTIVNÍ LIDI

 

 

Naše poslání

Společnost Arval chce docílit toho, aby poskytovala vynikající služby svým zákazníkům a řidičům  v neustále se měnícím a náročném prostředí. Zavázali jsme se k tomu, že budeme zlepšovat podporu, kterou poskytujeme našim klientům, abychom z problémů dneška vytvářeli příležitosti zítřka.

Proto každý den společně měníme naši Skupinu tak, abychom prohloubili náš závazek vůči našim klientům, našim zaměstnancům i vůči světu, v němž žijeme tím, že budeme napomáhat dosažení lépe udržitelného růstu.

Zaměstnanci společnosti Arval jsou aktéry těchto změn, protože jsou inovativní a tím utvářejí lepší budoucnost.

 

Za zákulisí Arvalu

Jen něco málo přes 2 minuty videa, které Vám o nás řekne víc, než spousta slov. Sestřih top momentů z přípravy naší Brand kampaně. Dvě desítky našich kolegů - modelů a modelek, od ředitelů, přes obchodníky až po krásné dámy z recepce.

 

 

Aktuálně otevřené pozice naleznete ZDE:

 


Pokud nemáme aktuálně otevřenou pozici, která odpovídá vašim představám a přesto máte zájem pracovat pro Arval, můžete posílat svou životopis na job@arval.cz

Zasláním svých osobních údajů společnosti ARVAL CZ s.r.o. dáváte společnosti ARVAL CZ s.r.o. výslovně souhlasí s zpracováním těchto údajů ve smyslu Obecného nařízení o ochraně osobních údajů č. 2016/679 (GDPR) k účelu zprostředkování zaměstnání, a to po dobu trvání výběrového řízení, nejdéle však jednoho roku. Svým souhlasem můžete kdykoliv odvolat a kontaktovat správce společnosti ARVAL CZ sro, například zasláním e-mailu na adresu hrprivacy@arval.cz nebo dopisem na adresu společnosti Arval CZ, sro, oddělení Compliance, Main Point Pankrác, Milevská 5/2095, 140 00 Praha 4 - Krč.

Více informací o zpracovávání osobních údajů naleznete ZDE.

 

JAKO GLOBÁLNÍ ZAMĚSTNAVATEL JSME PŘIJALI NÁSLEDUJÍCÍ ZÁVAZKY:

car

Podněcovat zájem lidí

ball

POSILOVAT POSTAVENÍ LIDÍ

skate

INSPIROVAT LIDI