DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - COVID-19 více informací

Home > O Arvalu > Kariera

Kariera

Arval - místo pro lidi v akci

ARVAL

SPRÁVNÉ MÍSTO PRO AKTIVNÍ LIDI

 

 

Naše poslání

Společnost Arval chce docílit toho, aby poskytovala vynikající služby svým zákazníkům a řidičům  v neustále se měnícím a náročném prostředí. Zavázali jsme se k tomu, že budeme   zlepšovat podporu, kterou poskytujeme našim klientům, abychom z problémů dneška vytvářeli příležitosti zítřka.

Proto každý den společně měníme naši Skupinu tak, abychom prohloubili náš závazek vůči našim klientům, našim zaměstnancům i vůči světu, v němž žijeme tím, že budeme napomáhat dosažení  lépe udržitelného růstu .

Zaměstnanci společnosti Arval jsou aktéry těchto změn, protože jsou inovativní a tím utvářejí lepší budoucnost.

 

Aktuální pozice naleznete na: Jobs.cz


Pokud nemáme aktuálně otevřenou pozici, která odpovídá vašim představám a přesto máte zájem pracovat pro Arval, můžete posílat svou životopis na job@arval.cz

Zasláním svých osobních údajů společnosti ARVAL CZ s.r.o. dáváte společnosti ARVAL CZ s.r.o. výslovně souhlasí s zpracováním těchto údajů ve smyslu Obecného nařízení o ochraně osobních údajů č. 2016/679 (GDPR) k účelu zprostředkování zaměstnání, a to po dobu trvání výběrového řízení, nejdéle však jednoho roku. Svým souhlasem můžete kdykoliv odvolat a kontaktovat správce společnosti ARVAL CZ sro, například zasláním e-mailu na adresu hrprivacy@arval.cz nebo dopisem na adresu společnosti Arval CZ, sro, oddělení Compliance, Main Point Pankrác, Milevská 5/2095, 140 00 Praha 4 - Krč.

 

Náš slib

PODPOROVAT LIDI PŘI JEJICH AKTIVITÁCH

Chceme již dnes pracovat na tom, abychom uspěli při řešení problémů zítřka v oblasti mobility. Využijeme vaše nápady i tvořivost v praxi při navrhování co nejvíce inovativních produktů a služeb.

 

POSILOVAT POSTAVENÍ LIDÍ PŘI JEJICH AKTIVITÁCH

Umožníme vám být samostatní při uskutečňování vašich poslání a přispívat k naší společné výkonnosti. Dáme vám svou důvěru, abyste se mohli plně zapojit do ambiciózních projektů, díky nimž se budete cítit spokojení.

 

INSPIROVAT LIDI PŘI JEJICH AKTIVITÁCH

Budeme využívat příležitostí k povyšování v rámci naší společnosti, abyste mohli pracovat na svém kariérním postupu. Budeme těžit z veškerých výhod vzdělávání, abychom rozvíjeli vaše dovednosti v jednotlivých oblastech a umožnili vám utvářet svoji budoucnost.

Za zákulisí Arvalu

Jen něco málo přes 2 minuty videa, které Vám o nás řekne víc, než spousta slov. Sestřih top momentů z přípravy naší Brand kampaně. Dvě desítky našich kolegů - modelů a modelek, od ředitelů, přes obchodníky až po krásné dámy z recepce.

JAKO GLOBÁLNÍ ZAMĚSTNAVATEL JSME PŘIJALI NÁSLEDUJÍCÍ ZÁVAZKY:

car

Podněcovat zájem lidí

ball

POSILOVAT POSTAVENÍ LIDÍ

skate

INSPIROVAT LIDI