Arval Club

Využívejte všech výhod členství v ARVAL CLUBU

ARVAL CZ spolupracuje s řadou vybraných dodavatelů, kteří nabízejí výrobky a služby spojené s automobilismem. Rádi bychom nabídli členům ARVAL Clubu výhodné ceny rozličných produktu a služeb.

Slevy na vozidla s garancí původu a najetých kilometrů
Arval Club

Vybrali jste si vozidlo na arvalclub.cz? Líbí se Vám auto, kterým jezdil Váš kolega či Vy sám a přejete si ho odkoupit? Není nic jednoduššího, s odkupem Vám rádi pomůžeme a ještě od nás dostanete slevu!

 

HLAVNÍ VÝHODY VOZŮ Z ARVAL CLUBU:

  • Garance najetých kilometrů a českého původu vozu - Všechna vozidla v nabídce ARVAL CZ mají český původ a jsou v majetku ARVAL CZ. Díky tomu máme přesné informace o technickém stavu i nájezdu kilometrů. Pro podnikatele jsou vozidla s možností odpočtu DPH.
  • Průkazná servisní historie vozu - Vozidla v nabídce ARVAL CZ mají průkaznou a doložitelnou servisní historii. Servisy jsou zajišťovány v síti partnerských servisů ARVAL CZ.
  • DEKRA protokol ke každému vozu - Po registraci a přihlášení na webových stránkách arvalclub.cz máte vždy k dispozici DEKRA protokol, kde je zdokumentován aktuální vizuální stav Vámi vybraného vozidla. 
  • Sleva na nákup vozidla a výhodné financování - Lákavé slevy a možnost dostupného financování od HELLO BANK!

 

Aktuální nabídka vozů

Stát se členem ARVAL Clubu

 

Zaregistrovat se

PŘIHLÁSIT SE