Škoda Kodiaq

2,0 TDI 147 Style 4x4 AT

Popis Škoda Kodiaq

Představujeme Vám Škodu Kodiaq 2.0TDI 147 Style na operativní leasing od Arvalu - jedoucí eleganci s hladkým a efektivním provozem, která zároveň odpovídá na všechny vaše požadavky ohledně bezpečnosti, pohodlí a pokročilých technologií.

Tato varianta modelu Škoda Kodiaq je vybavena automatickou převodovkou a silným, ale účinným 2,0 TDI motorem s výkonem 147 koní, který nabízí perfektní vyváženost mezi výkonem a spotřebou paliva.

Nejenže se jedná o prostorné a pohodlné rodinné auto, které snadno pojme až 7 cestujících, ale je také vybaveno celou řadou pokročilých bezpečnostních technologií, jako je adaptivní tempomat, asistent pro jízdu v pruzích a automatické nouzové brzdění.

Navíc, díky našemu operativnímu leasingu od Arvalu, můžete těžit z bezproblémového vlastnictví bez starosti o servis, pojištění a další náklady spojené s vlastnictvím vozu. Nechte se okouzlit tímto výjimečným vozem, který kombinuje komfort, výkon a design, a to vše za přijatelnou cenu.

5 klíčových benefitů:

• Využijte náš operativní leasing a ušetřete na nákladech spojených s provozem vozu - bez starostí o servis, pojištění a další náklady.

• Užijte si plynulost a pohodlí automatické převodovky a dynamický výkon 2.0 TDI motoru s výkonem 147 koní.

• Oceňte bezpečnostní prvky jako je adaptivní tempomat, asistent pro jízdu v pruzích a automatické nouzové brzdění. • Těšte se na komfort a prostor pro celou rodinu - tento model pojme až 7 cestujících.

• Jděte s dobou a využijte pokročilé technologie, které vůz nabízí.

 

 
Příplatková výbava
Metalický lak
Drive plus
Klima paket
Family paket

 

 • 6 Zahrnuté služby
  Palivové karty

  Ve splátce je zahrnuta služba palivových karet, díky níž můžete tankovat za zvýhodněné vyhlašované ceny na čerpacích stanicích Shell a MOL v ČR. Všechny náklady na palivo platíte na základě jedné faktury od společnosti ARVAL v následujícím měsíci.

  Arval Asistence

  Non-stop asistenční služba vám pomůže v nesnázích, kdy vozidlo vypoví svou službu. Na jedné telefonní lince jsou vám k dispozici operátoři 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pomohou vám v případech poruchy, nehody či vandalismu, a to kdekoliv po celé Evropě.

  Havarijní pojištění

  Minimalizujeme finanční dopady způsobené poškozením či nehodou vozidla, proto je každý náš automobil havarijně pojištěn. Vy si jen zvolíte míru spoluúčasti.

  Pneumatiky

  Výměna a uskladnění pneumatik je u nás maličkostí. Veškeré s tím spojené služby zajistíme u nejbližšího smluvního partnera. Stačí se jen včas objednat na přezutí.

  Servis

  S operativním leasingem od Arvalu jezdíte bez starostí a finančních nákladů na údržbu vozu, ve splátce jsou zahrnuty všechny výrobcem předepsané servisní prohlídky i servisní úkony nad jejich rámec.

  Aplikace My Arval

  Chytrá aplikace, kde najdete vše potřebné. Na jednom místě dostanete informace o vozidlech, aktivních službách i seznam servisních partnerů, archiv dokumentů i užitečné reporty. Pro řidiče také pohodlně i v mobilní verzi My Arval Mobile.

 • Základní informace
  Typ paliva Diesel
  Převodovka Automatická
Offer Type (field_offer_type)
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
  David Kadlčík, One3D
 • testi test

  Je o nás postaráno doslova od A do Z

  Full service operativní leasing je pro nás perfektní variantou. Zjednodušeně řečeno, kdykoliv se cokoliv přihodí, stačí zvednout telefon a vše je vyřešeno rychle s maximální vstřícností. Důležité je pro nás to, že je o nás postaráno v souvislosti s provozem vozu doslova od A do Z.
  František Roháček, MB homemade
 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
  David Kadlčík, One3D