Muž v autě

Dlouhodobý pronájem: Co je „Full-Service operativní leasing“?

Řešení operativního leasingu „Full-Service“ jsou navržena na míru Vám a Vašemu podnikání. Vyberte si řešení dlouhodobého pronájmu Arval na 2 až 5 let a jezděte bez starostí.

S naším balíčkem služeb operativního leasingu „full service“ získáte nové auto nebo dodávku na tak dlouho, jak budete chtít (zpravidla na 2 až 5 let). Jednoduše platíte fixní měsíční splátky a když leasing skončí, jen vrátíte auto Arvalu (a nemusíte se vůbec zabývat nepředvídatelným trhem s ojetými vozy!)

To nejlepší bezstarostné řešení mobility pro Vaše podnikání!

Nejlepší poměr kvality a ceny pro Vaše podnikání

Využijte nejlepšího poměru ceny a kvality služeb pro Vaše podnikání a zároveň řiďte auto bez strachu z poklesu jeho ceny.

Zvyšte svůj zisk

 

Optimalizujte své toky peněz díky fixní měsíční sazbě. Ta Vám umožní jednoduše odhadnout rozpočet a vyhnout se nepříjemným překvapením.

Bez starostí

 

Díky tomu, že máte k dispozici všechny naše služby, se můžete plně soustředit na své podnikání a ušetřit čas.

Mobilita na míru

 

Vyberte si z široké nabídky značek a vysoce kvalitních modelů osobních vozů a poté si přizpůsobte délku pronájmu a limit najetých kilometrů tak, aby vše vyhovovalo Vašim potřebám.

ARVAL DOPORUČUJE

5 služeb zahrnutých ve všech našich nabídkách

5 služeb zahrnutých ve všech našich nabídkách


Arval Asistence

Non-stop asistenční služba vám pomůže v nesnázích, kdy vozidlo vypoví svou službu. Na jedné telefonní lince jsou vám k dispozici operátoři 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pomohou vám v případech poruchy, nehody či vandalismu, a to kdekoliv po celé Evropě.

Havarijní pojištění

Minimalizujeme finanční dopady způsobené poškozením či nehodou vozidla, proto je každý náš automobil havarijně pojištěn. Vy si jen zvolíte míru spoluúčasti.

Pneumatiky

Výměna a uskladnění pneumatik je u nás maličkostí. Veškeré s tím spojené služby zajistíme u nejbližšího smluvního partnera. Stačí se jen včas objednat na přezutí.

Servis

S operativním leasingem od Arvalu jezdíte bez starostí a finančních nákladů na údržbu vozu, ve splátce jsou zahrnuty všechny výrobcem předepsané servisní prohlídky i servisní úkony nad jejich rámec.

Aplikace My Arval

Chytrá aplikace, kde najdete vše potřebné. Na jednom místě dostanete informace o vozidlech, aktivních službách i seznam servisních partnerů, archiv dokumentů i užitečné reporty. Pro řidiče také pohodlně i v mobilní verzi My Arval Mobile.

Pro své podnikání si vybrali Arval

 • testi test

  Můžeme se věnovat jen našemu businessu

  Vozidla od Arvalu nám pomáhají především v tom, že se můžeme věnovat jen našemu businessu místo řešení problémů s flotilou vlastních aut. Nejvíce si cením, že když se objeví problém s vozidlem, tak stačí zvednout telefon a Arval se o vše postará.
 • testi test

  Je o nás postaráno doslova od A do Z

  Full service operativní leasing je pro nás perfektní variantou. Zjednodušeně řečeno, kdykoliv se cokoliv přihodí, stačí zvednout telefon a vše je vyřešeno rychle s maximální vstřícností. Důležité je pro nás to, že je o nás postaráno v souvislosti s provozem vozu doslova od A do Z.
 • Najděte své oblíbené značky vozidel

  Potřebujete více informací?
  Zavolejte nám na
  +420 261 109 011

  Proč Arval?