Thomas

Volkswagen

Operativní leasing - Volkswagen

O značce Volkswagen

Volkswagen (zkráceně VW) je německá automobilka, která patří mezi největší automobilové výrobce na světě. Společnost byla založena v roce 1937 a její název znamená "lidový vůz" (v němčině "Volks" znamená "lid" a "Wagen" znamená "vůz").

Volkswagen vyrábí různé typy vozidel, včetně osobních automobilů, dodávek a nákladních vozů. Mezi nejznámější modely patří například VW Golf, VW Passat, VW Polo, VW Jetta a VW Touareg.

Kromě výroby automobilů se Volkswagen také angažuje v oblasti elektromobility a vyrábí několik elektromobilů, například VW ID.3 a VW ID.4. Volkswagen také vyvíjí autonomní jízdu a digitální technologie pro svá vozidla.

Společnost Arval nabízí operativní leasing na auta značky Volkswagen stejně tak jako na všechny značky, na které si jen vzpomenete. Tento druh leasingu je v podstatě pronájem vozu na určitou dobu s měsíčními splátkami, přičemž po skončení leasingového období si zákazník vozidlo nevlastní. Výhodou operativního leasingu je zejména možnost pružně si přizpůsobit délku leasingového období a sjednotit všechny náklady na auto do jedné měsíční platby. Pokud nenajdete na našem webu nabídku aut, která by vás zaujala, stačí nás kontaktovat, ať už přes kontaktní formulář nebo telefonicky a my vám rádi připravíme nabídku přímo na míru.

Zjistěte jaké speciální nabídky máme pro vás připravené přímo zde  

1…
Číst dál