header_brand_volvo

Volvo

Operativní leasing - Volvo

Historie značky

Značka Volvo byla původně zaregistrovaná již v roce 1911 jako společnost, která se zaměřovala na výrobu kuličkových ložisek. První série automobilů s označením Volvo OV4 opustilo továrnu v dubnu v roce 19267.  

Současnost

Vozy prémiové značky Volvo jsou proslulé kvalitou a spolehlivostí a nabízejí nejširší bezpečnostní výbavu již ve standardu. Úsilí automobilky směřuje k naplnění tzv. Vize 2020, kdy s tímto rokem nemá v žádném jejím novém automobilu dojít ke smrtelné nehodě ani závažnému zranění. I proto modely Volvo tradičně získávají v nezávislých testech bezpečnosti pravidelně nejvyšší počet bodů jak v hodnocení prvků pasivní bezpečnosti, tak v testech asistenčních systémů a funkcí.

Nezaměnitelný severský design Volva je typický čistými liniemi, nezahlceným prostorem, praktičností a zaměřením na detail. Vozy vynikají vyspělými funkcemi konektivity s příjemně intuitivním ovládáním. Volvo nabízí řadu plug-in hybridních variant pro všechny své nové modely. Od roku 2025 by pak měly polovinu prodeje tvořit elektromobily.

Společnost Arval nabízí operativní leasing na auta značky Volvo stejně tak jako na všechny značky, na které si jen vzpomenete. Pokud nenajdete na našem webu nabídku aut, která by vás zaujala, stačí nás kontaktovat, ať už přes kontaktní formulář nebo telefonicky a my vám rádi připravíme nabídku přímo na míru.

Zjistěte jaké speciální nabídky máme pro vás připravené přímo zde  

Operativní leasing - Volvo

Historie značky

Značka Volvo byla původně zaregistrovaná již v roce 1911 jako společnost, která se zaměřovala na výrobu kuličkových ložisek. První série automobilů s označením Volvo OV4 opustilo …

Číst dál