header_brand_volvo

Volvo

VOLVO: Bezpečnost především.

Vozy prémiové značky Volvo jsou proslulé kvalitou a spolehlivostí a nabízejí nejširší bezpečnostní výbavu již ve standardu. Úsilí automobilky směřuje k naplnění tzv. Vize 2020, kdy s tímto rokem nemá v žádném jejím novém automobilu dojít ke smrtelné nehodě ani závažnému zranění. I proto modely Volvo tradičně získávají v nezávislých testech bezpečnosti pravidelně nejvyšší počet bodů jak v hodnocení prvků pasivní bezpečnosti, tak v testech asistenčních systémů a funkcí.

Nezaměnitelný severský design Volva je typický čistými liniemi, nezahlceným prostorem, praktičností a zaměřením na detail. Vozy vynikají vyspělými funkcemi konektivity s příjemně intuitivním ovládáním. Volvo nabízí řadu plug-in hybridních variant pro všechny své nové modely. Od roku 2025 by pak měly polovinu prodeje tvořit elektromobily.

VOLVO: Bezpečnost především.

Vozy prémiové značky Volvo jsou proslulé kvalitou a spolehlivostí a nabízejí nejširší bezpečnostní výbavu již ve standardu. Úsilí automobilky směřuje k naplnění tzv. Vize 2020, kdy s tímto rokem nemá v žádné…

Číst dál