header_image_CZ

SEAT

Operativní leasing - SEAT

Historie značky

SEAT (neboli Sociedad Espanola de Automóviles de Turismo) je jedinou společností ve Španělsku v odvětví automobilového průmyslu s kompletní škálou činností zahrnujících návrh designu, vývoj, výrobu a prodej osobních vozů. Španělské společnost byla založena 9. května 1950 již neexistujícím Státním ústavem průmyslu. Výroba byla spuštěna v roce 1954 a byl produktem, který byl představen touto novou společností byl SEAT 1400. Velmi populární vůz SEAT 600 byl uveden na trh o pár let později a to v roce 1957.

Současnost

Nadnárodní společnost SEAT se sídlem v Martorellu (Barcelona) je členem koncernu Volkswagen Group. SEAT vyváží 80 % svých vozidel a působí ve více než 80 zemích na všech kontinentech. V roce 2018 prodal SEAT 517 600 vozidel, což je nejvyšší počet v 68leté historii značky. Závody ve Španělsku vyrábí velmi úspěšné modelové řady Ibiza, Leon a Arona. Vozy SEAT Alhambra dodává výrobní závod v Portugalsku, vozy Mii vyrábí závod na Slovensku, Tarraco sjíždí z montážní linky v Německu, Ateca vzniká v České republice.

Společnost Arval nabízí full service operativní leasing na vozy značky SEAT stejně tak jako na všechny značky, na které si jen vzpomenete. Pokud nenajdete na našem webu nabídku aut, která by vás zaujala, stačí nás kontaktovat, ať už přes kontaktní formulář nebo telefonicky a my vám rádi připravíme nabídku přímo na míru.

Zjistěte jaké speciální nabídky máme pro vás připravené přímo zde  

Operativní leasing - SEAT

Historie značky

SEAT (neboli Sociedad Espanola de Automóviles de Turismo) je jedinou společností ve Španělsku v odvětví automobilového průmyslu s kompletní škálou činností zahrnujících návrh desig…

Číst dál