header_image_CZ

Mercedes-Benz

Operativní leasing - Mercedes-Benz

Historie značky

Za zrodem automobilky stáli v roce 1880 Gottlieb Daimler a Karl Benz, i když nejdříve vyvíjeli automobily nezávisle na sobě. V roce 1883 založil Karl Benz konečně svoji firmu Benz&Cie a v roce 1890 vznikla zase firma Daimler-Motoren-Gesellschaft (DMG), kterou zase založil Gottlieb Daimler. V roce 1926 došlo ke spojení těchto dvou firem a vznikla společnost Daimler-Benz AG, které přijala pro své vozy ochrannou známku Mercedes - Benz.

Znakek je již typická trojcípá hvězda představující zemi, vodu a vzduch, tu pak obkroužil Karl Benz  tradičním vavřínovým věncem. V současnosti společnost vyrábí automobily, nákladní vozidla, tahače a autobusy. Symbolem nejvyššího výkonu je AMG, který označuje modely představující exkluzivitu, účinnost a vysoce dynamickou radost z jízdy.

Společnost Arval nabízí operativní leasing na auta značky Mercedes-Benz stejně tak jako na všechny značky, na které si jen vzpomenete. Pokud nenajdete na našem webu nabídku aut, která by vás zaujala, stačí nás kontaktovat, ať už přes kontaktní formulář nebo telefonicky a my vám rádi připravíme nabídku přímo na míru.

Zjistěte jaké speciální nabídky máme pro vás připravené přímo zde  

Operativní leasing - Mercedes-Benz

Historie značky

Za zrodem automobilky stáli v roce 1880 Gottlieb Daimler a Karl Benz, i když nejdříve vyvíjeli automobily nezávisle na sobě. V roce 1883 založil Karl Benz konečně svoji fi…

Číst dál