šetření

Finance

Společnost Arval Vám nabízí komplexetní služby správy vozového parku. Jelikož procesy delegujeme subdodavatelům, můžeme jednat přímo s Vašimi řidiči a postaráme se také o každodenní administrativu mobility Vašich zaměstnanců. Díky více než 30letým zkušenostem a našim prvotřídním službám dokážeme zefektivnit správu Vašeho vozového parku a přinést úspory do Vašeho rozpočtu.

 • 1. SNÍŽENÉ NÁKLADY VOZOVÉHO PARKU DÍKY SLUŽBĚ ARVAL OUTSOURCING SOLUTIONS (AOS)

  Služba ARVAL OUTSOURCING SOLUTIONS (AOS) zásadně zjednoduší život fleet managerovi ( správci vozového parku nebo jinému pracovníkovi zodpovídajícímu za vozový park). Do Vašeho podnikání zavádíme nejnovější podpůrné nástroje, zásady a procesy digitálního vozového parku. Důraz kladený na optimalizaci celkových nákladů na vlastnictví činí z externího zajišťování služeb vozového parku jasnou volbu. 

 • 2. SPECIALIZOVANÝ KLIENTSKÝ TÝM

  Součástí naší jedinečné organizační struktury je i specializovaný klientský tým, který obsluhuje všechny klienty využívající náš full service operativní leasing. Tento klientský tým funguje jako menší společnost na správu vozového parku a udržuje nás v bližším kontaktu s našimi zákazníky, kterého můžou jen stěží dosáhnout jiné firmy.

  Naše klientské týmy mají k dispozici všechny výhody velkého provozovatele a zároveň poskytují našim klientům pomoc specializovaných odborníků v konkrétním místě.

   

  klientský tým

   

 • 3. DŮRAZ NA KVALITU: NEUSTÁLÉ ZLEPŠOVÁNÍ VÝKONU

  Effektivita je klíčová pro kvalitu: Na kvalitě a výkonnosti nám záleží víc než jakékoliv jiné firmě na trhu. Naše výkonnost je postavená na čtyřech pilířích, abychom se ujistili, že reflektuje reakce od našich řidičů získané z průzkumů spokojenosti speciálně vytvořených pro řidiče a reakce našich rozhodujících aktérů prostřednictvím metodiky Net Promoter score. To nám umožňuje neustále analyzovat naše produkty a projekty k průběžnému hodnocení kvality našich zákaznických služeb. Disponujeme specifickými procesy

   

  zlepšování

   

 • 4. ZPĚTNÝ LEASING (LEASEBACK): PŘECHOD K OPERATIVNÍMU LEASINGU

  Zpětný leasing pomáhá společnostem přejít z modelu nákladné přímé koupě na efektivnější přístup full service operativního leasingu. Zároveň to je finanční nástroj, který pomůže společnosti uvolnit finanční prostředky a získat tak volný kapitál.

Potřebujete více informací?
Zavolejte nám na
+420 261 109 011

Proč Arval?

Bankovní zázemí

Jsme součástí jedné z největších bank na světě - BNP Paribas.

ACCOUNT TEAMY

Adresné a odpovědné řešení požadavků - osobní přístup

CHYTRÉ APLIKACE

Chytré aplikace nejen pro klienty, ale i Vaše řidiče

KONZULTATIVNÍ PŘÍSTUP

Neprodáváme, hledáme řešení. Snižujeme náklady a optimalizujeme.