šetření

Finance

Nabízíme vám komplexní služby správy vozového parku. Jelikož procesy delegujeme subdodavatelům, můžeme jednat přímo s vašimi řidiči a postaráme se také o každodenní administrativu mobility vašich zaměstnanců. Díky téměř 20ti leté zkušenosti a našim prvotřídním službám dokážeme zefektivnit správu vašeho vozového parku a přinést úspory do vašeho rozpočtu.

V Arvalu máme celou řadu opatření, která zajišťují, že se vám jako zákazníkovi dostane adekvátní péče o vaše finance. Tyto opatření zahrnují:

  1. Transparentnost a jasnost smlouvy: připravíme vám smlouvy, které jsou jasné a srozumitelné pro zákazníka. Tyto smlouvy obvykle specifikují všechny náklady, včetně poplatků a případných pokut, aby bylo pro zákazníka snadné pochopit, jaké finanční závazky přijímá.

  2. Přizpůsobení řešení potřebám zákazníka: nabízíme různé varianty leasingu a přizpůsobují řešení potřebám konkrétního zákazníka. To znamená, že zákazník platí pouze za to, co skutečně potřebuje, což může pomoci snížit celkové náklady.

  3. Podpora při řešení problémů: Pokud dojde k nějakému problému, poskytneme podporu, abychom zákazníkovi pomohly vyřešit situaci. To může zahrnovat řešení problémů s vozidlem, úpravy smlouvy nebo změny řešení mobility.

  4. Monitorování a správa nákladů: v Arvalu nabízíme nástroje pro monitorování a správu nákladů, aby zákazník mohl efektivněji řídit své náklady na mobilitu. To může zahrnovat například online nástroje pro sledování využívání vozidel a nákladů na pohonné hmoty.


operativni leasing - finance

Potřebujete více informací?
Zavolejte nám na
+420 261 109 011

Proč Arval?

BANKOVNÍ ZÁZEMÍ

Jsme součástí jedné z největších bank na světě BNP Paribas.

ACCOUNT TEAMY

Adresné a odpovědné řešení požadavků s osobním přístupem.

CHYTRÉ APLIKACE

Chytré aplikace nejen pro vás, ale i vaše řidiče

KONZULTATIVNÍ PŘÍSTUP

Neprodáváme, hledáme řešení. Snižujeme náklady a optimalizujeme.