obrázek CSR

Společenská odpovědnost: Zelenější vozový park

Společnost Arval může podpořit Váš přechod k nízkouhlíkové mobilitě a zároveň nabídnout Vašim zaměstnancům lepší podmínky. Zodpovědná správa vozového parku musí v dnešní době vycházet ze společenské odpovědnosti a udržitelnosti. 

 • 1. Elektromobily

  Dokážeme provést audit „SMART“ Vašeho vozového parku a zanalyzovat vytíženost a potřeby Vašeho vozového parku k tomu, abychom pro Vás vybrali ta správná vozidla. Hledíme při tom na velikost vozů, jejich vytíženost a stav najetých kilometrů a radíme se s Vámi o tom, zda by elektromobily či hybridy mohly pomoci Vaší společnosti snížit náklady a plnit klíčové ukazatele výkonnosti v oblasti společenské odpovědnosti. Nabízíme dokonce i lehká užitkové vozidla na elektrický pohon. 

  Nabíjecí řešení

  Součástí nabídky elektromobilů společnosti Arval je i nabíjecí infrastruktura, kterou instalujeme jak na místě Vašeho pracoviště, tak v domácnostech Vašich řidičů. To znamená, že budete mít vždy dostatek nabíjecích stanic a společně s nimi získáte údaje o využití vozu a jednoduché nabíjecí karty, pokud to bude Váš vozový park vyžadovat. 

  Vše si předem vyzkoušejte

  Zjednodušili jsme přechod na elektromobilitu. Řidit a dobíjet elektromobily je pro mnoho společností úplná novinka. Proto Vám nabízíme zkušební dobu: Elektromobil si můžete na jeden nebo dva měsíce vyzkoušet, abyste zjistili, zda vyhovuje Vašim podnikatelským potřebám a můžete ho vrátit bez jakýchkoliv dodatečných poplatků. 

 • sdílená auta

   

 • 2. BEZPEČNOST ZAMĚSTNANCŮ

  Naší hlavní prioritou je mít vždy přehled o bezpečnosti Vašich řidičů a o tom, kde se právě nacházejí, a právě k tomu slouží specializované Centrum podpory řidičů. Call centrum obsluhují specialisté, kteří jsou připraveni zodpovědět každý Váš dotaz, ať už se týká servisních úkonů, údržby nebo oprav, nabídnout Vám asistenci na cestách nebo Vám poskytnout cenné rady při správě pojištění a vyřizování nehod.

Potřebujete více informací?
Zavolejte nám na
+420 261 109 011

Proč Arval?

Bankovní zázemí

Jsme součástí jedné z největších bank na světě - BNP Paribas.

ACCOUNT TEAMY

Adresné a odpovědné řešení požadavků - osobní přístup

CHYTRÉ APLIKACE

Chytré aplikace nejen pro klienty, ale i Vaše řidiče

KONZULTATIVNÍ PŘÍSTUP

Neprodáváme, hledáme řešení. Snižujeme náklady a optimalizujeme.