poradenství

Poradenství týkající se vozového parku

Naše specializované klientské týmy pomáhají našim zákazníkům spravovat vozové parky tak, aby využívali dokonalejší servisní, údržbářské a opravářské postupy, lepší péči o pneumatiky a bezpečnost a celkově fungovaly efektivněji a přinášely větší úspory.

 • 1. OBCHODNÍ HODNOCENÍ NA MÍRU

  Minimálně jednou za rok poskytujeme obchodní hodnocení přímo na míru vaší společnosti. Naši obchodní manažeři znovu vyhodnotí vaše potřeby mobility a důkladně při tom zanalyzují všechny její aspekty – od zeměpisné polohy až po cíle cest a obchodní strategii, aby se ujistili, že pro své podnikání dostáváte ty nejlepší produkty a služby společnosti Arval.

  Velkou pozornost věnujeme cenám pojištění, vašim celkovým nákladům spojených s vlastnictvím nebo klíčovým ukazatelům výkonnosti v oblasti společenské odpovědnosti, včetně správy paliva a bezpečnosti řidičů. V neposlední řadě vám poskytujeme  obchodní hodnocení a doporučení.

 • 2. KLIENTSKÁ ŘEŠENÍ POHÁNĚNÁ DATY

  Váš specializovaný klientský tým

  Součástí naší jedinečné organizační struktury je i specializovaný klientský tým, který obsluhuje všechny klienty využívající náš Full-Service operativní leasing. Tento klientský tým funguje jako menší společnost na správu vozového parku a udržuje nás v bližším kontaktu s našimi zákazníky, kterého můžou jen stěží dosáhnout jiné firmy.

  Naše klientské týmy mají k dispozici všechny výhody velkého provozovatele a zároveň poskytují našim klientům pomoc specializovaných odborníků v konkrétním místě.

  Aktuální informace o vašem vozovém parku

  Integrovaná a konsolidovaná data vám pomohou se rychleji rozhodovat. Naše telematické řešení Arval Connect umožňuje shromažďovat, analyzovat a integrovat data vozového parku a styly řízení a vytvářet z nich rozhodovací procesy. Telematické řešení je vyvinuté tak, aby respektovalo vaše soukromí a zajišťovalo vám a vašim řidičům bezpečnost jejich dat. Dostáváte tak data o svém vozovém parku a výstrahy, podle kterých můžete zlepšit svou produktivitu a společenskou odpovědnost a zároveň snížit náklady.

  Správa palivových karet

  Efektivní správa vozového parku vyžaduje přesná data o tom, kde a kdy vaši řidiči doplňují palivo, kolik toto palivo stojí a jakou má účinnost. Naše správa palivových karet poskytuje rychlé a transparentní platební mechanismy, prostřednictvím kterých vám můžeme poskytovat všechna nezbytná data, referenční srovnání v rámci odvětví a nabídnout doporučení v oblasti palivové účinnosti.

  Soukromí dat

  Všechna osobní data jsou před naším použitím anonymizována. Data jsou šifrována a řidiči a správci vozových parků jsou obeznámeni o svých právech. Zavazujeme se vám pomáhat dodržovat vše v souladu s nařízením GDPR.

 • 3. PŘÍSTUP SMART

  Pouze my vám nabízíme přístup SMaRT – Udržitelná mobilita a cíle společenské odpovědnosti. Tato nová metodologie může pomoci v definování a zavádění strategie přechodu vašeho vozového parku k čisté energii. Provedeme vás tímto přístupem krok po kroku, od vymezení budoucnosti mobility a představení cílů strategie vozového parku až po referenční srovnání s daty na trhu a vyhodnocení současného vozového parku v porovnání s klíčovými výkonnostními ukazateli společenské odpovědnosti.

Potřebujete více informací?
Zavolejte nám na
+420 261 109 011

Proč Arval?

BANKOVNÍ ZÁZEMÍ

Jsme součástí jedné z největších bank na světě BNP Paribas.

ACCOUNT TEAMY

Adresné a odpovědné řešení požadavků s osobním přístupem.

CHYTRÉ APLIKACE

Chytré aplikace nejen pro vás, ale i vaše řidiče

KONZULTATIVNÍ PŘÍSTUP

Neprodáváme, hledáme řešení. Snižujeme náklady a optimalizujeme.