poradenství

Poradenství týkající se vozového parku

Odborné poradenství pro Váš vozový park je vepsáno v DNA společnosti Arval. Naše specializované klientské týmy pomáhají našim zákazníkům spravovat vozové parky tak, aby využívali dokonalejší servisní, údržbářské a opravářské postupy, lepší péči o pneumatiky a bezpečnost a celkově fungovaly efektivněji a přinášely větší úspory. 

 • 1. OBCHODNÍ HODNOCENÍ NA MÍRU

  Každý rok (či dvakrát do roka v závislosti na Vašich potřebách) provedou naši obchodní manažeři celkové obchodní hodnocení Vašeho vozového parku, aby znovu vyhodnotili Vaše potřeby – od zeměpisné polohy po cíle cest, obchodní strategii a služby poskytované společností Arval.

  Velkou pozornost věnujeme čemukoliv, co Vám dělá vrásky – ať už to jsou ceny pojištění, Vaše celkové náklady spojené s vlastnictvím nebo klíčové ukazatele výkonnosti v oblasti společenské odpovědnosti, včetně správy paliva a bezpečnosti řidičů. Poskytujeme Vám obchodní hodnocení a doporučení. 

 • 2. KLIENTSKÁ ŘEŠENÍ POHÁNĚNÁ DATY

  Váš specializovaný klientský tým

  Na začátku každého vztahu nám jde o to důkladně porozumět Vašim potřebám. Naši odborníci klientského týmu jsou připraveni a ochotni Vám poradit a proměnit tak správu vozového parku ze zátěže v cennou strategickou výhodu. 

  Aktuální informace o vašem vozovém parku

  Integrovaná a konsolidovaná data Vám pomohou se rychleji rozhodovat. Naše telematické řešení Arval Active Link umožňuje shromažďovat, analyzovat a integrovat data vozového parku a styly řízení a vytvářet z nich rozhodovací procesy. Je vyvinuté tak, aby respektovalo Vaše soukromí a zajišťovalo Vám a Vašim řidičům bezpečnost jejich dat. Dostáváte tak data o svém vozovém parku a výstrahy, podle kterých můžete zlepšit svou produktivitu a společenskou odpovědnost a zároveň snížit náklady.

  Správa palivových karet

  Efektivní správa vozového parku vyžaduje přesná data o tom, kde a kdy Vaši řidiči doplňují palivo, kolik toto palivo stojí a jakou má účinnost. Správa palivových karet společnosti Arval poskytuje rychlé a transparentní platební mechanismy, prostřednictvím kterých Vám můžeme poskytovat všechna nezbytná data, referenční srovnání v rámci odvětví a nabídnout doporučení v oblasti palivové účinnosti. 

  Soukromí dat

  Všechna osobní data jsou před použitím společností Arval anonymizována. Data jsou šifrována a řidiči a správci vozových parků jsou obeznámeni o svých právech. Zavazujeme se Vám pomáhat dodržovat vše v souladu s nařízením GDPR. 

 • 3. PŘÍSTUP SMART

  Pouze společnost Arval nabízí přístup SMaRT – Udržitelná mobilita a cíle společenské odpovědnosti. Tato nová metodologie může pomoci v definování a zavádění strategie přechodu Vašeho vozového parku k čisté energii. Provedeme Vás tímto přístupem krok po kroku, od vymezení budoucnosti mobility a představení cílů strategie vozového parku až po referenční srovnání s daty na trhu a vyhodnocení současného vozového parku v porovnání s klíčovými výkonnostními ukazateli společenské odpovědnosti. Snižování uhlíkové stopy Vašeho vozového parku se společností Arval – v tom spočívá důmyslnost přístupu SMaRT.

Potřebujete více informací?
Zavolejte nám na
+420 261 109 011

Proč Arval?

Bankovní zázemí

Jsme součástí jedné z největších bank na světě - BNP Paribas.

ACCOUNT TEAMY

Adresné a odpovědné řešení požadavků - osobní přístup

CHYTRÉ APLIKACE

Chytré aplikace nejen pro klienty, ale i Vaše řidiče

KONZULTATIVNÍ PŘÍSTUP

Neprodáváme, hledáme řešení. Snižujeme náklady a optimalizujeme.