loajalita zaměstnanců

Loajalita zaměstnanců a správa řidičů

Naše služby a řešení mobility zlehčují a zefektivňují život Vašim řidičům a po všech stránkách ho zjednodušují. A to Vám následně pomáhá budovat spokojenost Vašich zaměstnanců a jejich loajalitu. Ať se Vaši zaměstnanci díky řešením Arval cítí, že si jich ceníte.

 • 1. Péče o Vaše řidiče

  Péče o řidiče je rutinní, ale složitá součást správy vozového parku. Tím, že nabízíme řidičům nejlepší podporu na trhu, pomáháme Vašim zaměstnancům, aby cítili, že si jich vážíte. To pomáhá zlepšit míru zapojení Vašich zaměstnanců a zabraňuje jejich fluktuaci. 

  Osvobození Vaší společnosti od rutinní správy vozového parku Vám uvolní čas (a prostředky) k tomu, aby se jednotlivá oddělení a manažeři mohli věnovat své hlavní práci.

  Spokojenost řidičů

  Víme, že spokojení řidiči jsou i loajálnější zaměstnanci. Reakce řidičů měříme pomocí specializovaných průzkumů spokojenosti. Současně měříme reakce našich rozhodujících aktérů prostřednictvím metodiky Net Promoter score. Ve společnosti Arval vnímáme stížnosti jako užitečné podněty, protože nám umožňují průběžně zdokonalovat naši službu. Naše produkty neustále analyzujeme, abychom mohli vyhodnocovat, jak Vám a Vašim řidičům vyhovují. 

  zaměstnanec

 • 2. SOUSTŘEDIT SE NA STRATEGII, VŠE OSTATNÍ DELEGOVAT

  Díky službě Arval Outsourcing Solutions mají všichni řidiči přístup k asistenci a podpoře kdykoliv mají jakékoliv dotazy či problémy. Naše specializované Centrum podpory řidičů je nikdy nenechá na holičkách.

  Společnost Arval vás může podpořit v těch nejrutinnějších úkonech – čímž Vám umožňuje soustředit se na strategičtější oblasti správy vozového parku.

Potřebujete více informací?
Zavolejte nám na
+420 261 109 011

Proč Arval?

Bankovní zázemí

Jsme součástí jedné z největších bank na světě - BNP Paribas.

ACCOUNT TEAMY

Adresné a odpovědné řešení požadavků - osobní přístup

CHYTRÉ APLIKACE

Chytré aplikace nejen pro klienty, ale i Vaše řidiče

KONZULTATIVNÍ PŘÍSTUP

Neprodáváme, hledáme řešení. Snižujeme náklady a optimalizujeme.