Obrázek: kompletní přehled služeb pro firmy

Proč Arval: důvěryhodný partner

Specialista na Full-service operativní leasing, Společnost Arval, byla založena v roce 1989 bankovní společností BNP Paribas, která je jejím jediným vlastníkem. Společnost Arval nabízí svým zákazníkům řešení přizpůsobená jejich potřebám, která optimalizují mobilitu zaměstnanců a umožňují outsourcovat rizika spojená se správou vozového parku. Dbáme na to, abychom poskytovali odborné rady a vysoce kvalitní služby ve 29 zemích, kde máme přes 7000 zaměstnanců. Celkový vozový park Arvalu tvoří 1 193 910 vozidel po celém světě (srpen 2018). 

 • PROČ ARVAL?

  Odbornost a péče 

  Poskytujeme služby různým druhům klientů ve všech odvětvích prostřednictvím našich klientských týmů, které se vyznají ve Vašem sektoru a jsou odhodlaní Vám pomáhat.

  Specializace na operativní leasing

  Jako skupina poskytujeme globální odbornost a současně působíme jako lokální společnost v oblastech o péče o zákazníky, aby se správa Vašeho vozového parku proměnila ze zátěže v cennou strategickou výhodu.

  Řešení na míru

  S cílem zjednodušit správu vozového parku. Vzhledem k důrazu, který je kladen na optimalizaci celkových nákladů na vlastnictví se externí zajištění služeb vozového parku jeví jako smysluplné obchodní rozhodnutí. Díky více než 30letým zkušenostem a našim prvotřídním službám dokážeme zefektivnit správu Vašeho vozového parku a přinést úspory do Vašeho rozpočtu.

  Klientská spokojenost

  Každý vztah je postavený na důkladném porozumění Vašim potřebám a důrazu na kvalitu. Struktura našeho klientského týmu Vám poskytuje zázemí specializovaných odborníků, takže vždy víte, koho kontaktovat. Dostává se Vám stabilní péče a měřitelně vyšší kvality služeb vozového parku.

Naše řešení

5 odpovědí na Vaše klíčové potřeby
Hlavní hodnoty společnosti Arval jsou péče, odbornost a jednoduchost. Tyto hodnoty uvádíme v praxi v našem přístupu k řešením firemních vozových parků, který je postavený na 5 pilířích. Ve společnosti Arval Vám umožníme delegovat celý provoz správy vozového parku, včetně komunikace s řidiči, na nás – to Vás zbaví každodenní zátěže a uvolní Vám čas na to, abyste se mohli soustředit na hlavní cíle Vašeho podnikání. Náš tým odborníků bude průběžně analyzovat leasingové potřeby Vašeho stávajícího vozového parku a identifikovat vhodná vozidla a služby pro Vaše podnikání, ať už to jsou vozy na střednědobý či dlouhodobý pronájem nebo elektromobily. Naší prací je rozumět Vaší práci.
Potřebujete více informací?
Zavolejte nám na
+420 261 109 011

Proč Arval?

BANKOVNÍ ZÁZEMÍ

Jsme součástí jedné z největších bank na světě BNP Paribas.

ACCOUNT TEAMY

Adresné a odpovědné řešení požadavků s osobním přístupem.

CHYTRÉ APLIKACE

Chytré aplikace nejen pro vás, ale i vaše řidiče

KONZULTATIVNÍ PŘÍSTUP

Neprodáváme, hledáme řešení. Snižujeme náklady a optimalizujeme.