Služby střednědobého pronájmu

Střednědobý pronájem: řešení na klíč pro flexibilní potřeby vozidel

Když potřebujete okamžitě vůz, na krátkou či delší dobu, a to včetně optimalizace nákladů. Střednědobý pronájem Vám poskytuje okamžitý přístup k flexibilnímu řešení vozového parku za konkurenční ceny. Plaťte jen za to, co využijete, a své starosti hoďte za hlavu.

Střednědobý pronájem vozu od společnosti Arval je flexibilní a jednoduché řešení pro rychlé splnění Vašich potřeb mobility – od 1 do 24 měsíců. Získejte přístup k řadě vozidel společnosti Arval (osobní či lehké užitkové vozy) pro potřeby Vašeho podnikání.

Flexibilita

Délka pronájmu od 1 do 24 měsíců s trváním a počtem najetých kilometrů přizpůsobeným Vašim potřebám (a flexibilitou měnit parametry smlouvy během její platnosti podle Vašeho rozhodnutí). Arval nabízí i smlouvy pro případ používání vozidla více řidiči.

Pro klid duše

Jsou zahrnuty všechny služby společnosti Arval. K tomu navíc jednoduché smlouvy, úvěrové kontroly a rychlé doručení a vrácení vozidla.

Kvalita

Vyberte si z široké nabídky kategorií vozidel (auta a lehká užitková vozidla). Nejnovější řada plně vybavených vozidel odborně dodávaných společností Arval.


Společnost Arval chápe, že potřeby Vašeho podnikání jsou dynamické. Ať už jde o Vaše brigádníky, konzultanty, zaměstnance ve zkušební době, cizince či o zajištění krátkodobých a pilotních projektů a předobjednaných vozů: Přizpůsobíme se Vašemu prostředí, které se může měnit s tím, jak se mění Vaše podnikání. Kdykoliv potřebujete vůz nebo chcete změnit trvání pronájmu či limit najetých kilometrů, jsme otevření a flexibilní a rádi Vám nabídneme řešení na klíč.

Střednědobý pronájem Vám dodá potřebnou flexibilitu k tomu, abyste mohli využít všechny výhody full-service operativního leasingu, které Vám pomůžou splnit Vaše obchodní cíle, příležitosti a potřeby. Vaše vozidlo pronajaté na středně dlouhou dobu je doručeno do 48 hodin nebo v den, který si sami zvolíte. 

Střednědobý pronájem vozidel je přesně šitý na míru možnostem Vašeho rozpočtu a přizpůsobí se rychlosti rozvoje Vašeho podnikání. 

Potřebujete více informací?
Zavolejte nám na
+420 261 109 011

Proč Arval?