servis a údržba

Servis, údržba, oprava: kvalita a jednoduchost zaručena

Provoz vozidla se podepisuje na jeho stavu, ale vaše podnikání by tím nemělo trpět. Potřebujete komplexní řešení vozového parku, který zaručí kvalitní péči o vaše vozy, služby a řidiče. 

 • 1. Každodenní péče o vás vozový park

  Všechny vozy, které si pronajímáte k podnikání, podstupují pravidelnou údržbu, záruční opravy, servisní úkony a prohlídky. Naše data vám pomáhají řídit váš vozový park, lépe se rozhodovat a šetřit peníze (to vše za stálý měsíční nájem).

  Díky nám máte o starost méně, protože víte, že se budeme starat o údržbu pronajímaných vozidel vašeho vozového parku a provádět jakékoliv nutné opravy v té nejlepší kvalitě.

 • 2. My se soustředíme na kvalitu služeb, vy na své podnikání

  Reporting a poradenství

  Servis, údržba a opravy představují hlavní složky celkové ceny vlastnictví, řešení problémů a rozhodování ohledně vašeho vozového parku. Toto vysoce kvalitní řešení podpory vozového parku vám poskytuje efektivitu a předvídatelnost prostřednictvím jediné faktury s pevně stanovenou částkou. Navíc máte možnost přiobjednat si další služby nebo řešení na míru, kdykoliv se vaše potřeby změní.

  Garance kvality služeb

  Máme přes milion vozidel financovaných v rámci vozových parků a pronajímaných vozidel a přístup k rozsáhlé síti spolehlivých dodavatelů. Po provedení každé údržby či servisního úkonu vás žádáme o zpětnou vazbu a analyzujeme ji, abychom se ujistili, že byl proveden v souladu s našimi přísnými parametry smluv s dodavateli a splnil naše požadavky na kvalitu. Jako klient nám můžete poskytnout zpětnou vazbu ohledně práce našich dodavatelů.

  Transparentnost

  Obstaráváme servis vašich vozidel a udržujeme vaše náklady na stálé úrovni. Vaše náklady na údržbu hned vyčtete ze souhrnné faktury, kterou od nás dostanete.

 • 3. Služby pro vůz a řidiče

  Tím, že jednáme přímo s řidiči, vám šetříme čas. Naše linka pro řidiče, která je jim k dispozici 24 hodin denně, jim umožňuje hlásit problémy, objednávat služby a domlouvat vyzvedávání a předání vozů, a to přes internet, mobilní telefon nebo pevnou linku.

Potřebujete více informací?
Zavolejte nám na
+420 261 109 011

Proč Arval?

BANKOVNÍ ZÁZEMÍ

Jsme součástí jedné z největších bank na světě BNP Paribas.

ACCOUNT TEAMY

Adresné a odpovědné řešení požadavků s osobním přístupem.

CHYTRÉ APLIKACE

Chytré aplikace nejen pro vás, ale i vaše řidiče

KONZULTATIVNÍ PŘÍSTUP

Neprodáváme, hledáme řešení. Snižujeme náklady a optimalizujeme.