Péče o pneumatiky

Péče o pneumatiky: servis v průběhu celého životního cyklu

Pneumatiky představují čtvrtou největší položku celkových nákladů na vlastnictví vozového parku. Mějte náklady na pronájem vozů pod kontrolou díky našemu řešením péče o pneumatiky a zlepšujte tak bezpečnost vašich řidičů na silnicích.

 • 1. CELÝ ŽIVOTNÍ CYKLUS PNEUMATIK: OD KOUPĚ PO RECYKLOVÁNÍ

  Naše odborná péče o pneumatiky pokrývá celý životní cyklus vašich pneumatik. Díky naší kupní síle máme přístup k nejlepším cenám dodavatelů vybraných podle míry rizika.

  Poskytujeme vám hodnocení vozidel a zařizujeme pravidelné prohlídky, abychom vám dodali přesné údaje ohledně toho, kdy je nutné pneumatiky vyměnit nebo je nahradit za nové.

 • 2. PNEUMATIKA NA KAŽDÉ OBDOBÍ A PRO JAKÉKOLIV VOZIDLO

  Nadstandardní možnosti: pneumatiky, které jedou s vámi

  Pokud potřebujete pneumatiky na jiném místě, zajistíme, aby se jakékoliv nové či náhradní pneumatiky dostaly za vámi. V zemích, kde je povinné měnit pneumatiky v různých ročních obdobích, poskytujeme správné pneumatiky na dané období: na léto, zimu či na celý rok. Můžeme vám uskladnit nové pneumatiky nebo i pneumatiky na jiné roční období a uvolnit vám tak místo ve skladu a snížit riziko vzniku požáru.

  Jedno kontaktní místo

  Máte jediné kontaktní místo: nás. Řidiči mohou volat na linku pro řidiče. U našich dodavatelů pneumatik máme zavedené přísné parametry v dodavatelských smlouvách, díky kterým vám můžeme zajistit kvalitu služeb a rychlost provozu.

  Na cestě v rámci rozpočtu

  Naše péče o pneumatiky vám pomáhá k tomu, abyste se s pronájmem firemních vozů vešli do rozpočtu, drželi krok s konkurencí a vždy dojeli do cíle – to vše jen s jednou fakturou měsíčně.

Potřebujete více informací?
Zavolejte nám na
+420 261 109 011

Proč Arval?

BANKOVNÍ ZÁZEMÍ

Jsme součástí jedné z největších bank na světě BNP Paribas.

ACCOUNT TEAMY

Adresné a odpovědné řešení požadavků s osobním přístupem.

CHYTRÉ APLIKACE

Chytré aplikace nejen pro vás, ale i vaše řidiče

KONZULTATIVNÍ PŘÍSTUP

Neprodáváme, hledáme řešení. Snižujeme náklady a optimalizujeme.