Péče o pneumatiky

Péče o pneumatiky: servis v průběhu celého životního cyklu

Pneumatiky představují čtvrtou největší položku celkových nákladů na vlastnictví vozového parku. Mějte náklady na pronájem vozů pod kontrolou díky řešením péče o pneumatiky společnosti Arval a zlepšujte tak bezpečnost Vašich řidičů na silnicích.

 • 1. CELÝ ŽIVOTNÍ CYKLUS PNEUMATIK: OD KOUPĚ PO RECYKLOVÁNÍ

  Péče o pneumatiky společnosti Arval pokrývá celý životní cyklus Vašich pneumatik. Díky naší kupní síle máme přístup k nejlepším cenám dodavatelů vybraných podle míry rizika.

  Poskytujeme Vám hodnocení vozidel a zařizujeme pravidelné prohlídky, abychom Vám dodali přesné údaje ohledně toho, kdy je nutné pneumatiky vyměnit nebo je nahradit za nové.

 • 2. PNEUMATIKA NA KAŽDÉ OBDOBÍ A PRO JAKÉKOLIV VOZIDLO

  Nadstandardní možnosti:  pneumatiky, které jedou s Vámi

  Pokud potřebujete pneumatiky na jiném místě, zajistíme, aby se jakékoliv nové či náhradní penumatiky dostaly za Vámi. V zemích, kde je povinné měnit pneumatiky v různých ročních obdobích, poskytujeme správné pneumatiky na dané období: na léto, zimu či na celý rok. Můžeme Vám i uskladnit nové pneumatiky nebo pneumatiky na jiné roční období a uvolnit Vám tak místo ve skladbu a snížit riziko vzniku požáru.

  Jedno kontaktní místo

  Máte jediné kontaktní místo: Společnost Arval. Řidiči mohou volat na Linku pro řidiče. U našich dodavatelů pneumatik máme zavedené přísné parametry v dodavatelských smlouvách, díky kterým Vám můžeme zajistit kvalitu služeb a rychlost provozu.

  Na cestě v rámci rozpočtu

  Péče o pneumatiky u společnosti Arval Vám pomáhá k tomu, abyste se s pronájmem firemních vozů vešli do rozpočtu, drželi krok s konkurencí a vždy dojeli do cíle – to vše jen s jednou fakturou měsíčně. 

Potřebujete více informací?
Zavolejte nám na
+420 261 109 011

Proč Arval?

Bankovní zázemí

Jsme součástí jedné z největších bank na světě - BNP Paribas.

ACCOUNT TEAMY

Adresné a odpovědné řešení požadavků - osobní přístup

CHYTRÉ APLIKACE

Chytré aplikace nejen pro klienty, ale i Vaše řidiče

KONZULTATIVNÍ PŘÍSTUP

Neprodáváme, hledáme řešení. Snižujeme náklady a optimalizujeme.