asistence na cestách

Asistence na cestách: Dostaneme vás do cíle

V případě nehody či poruchy potřebujete vhodnou podporu vozového parku na cestách, abyste dostali své řidiče do cíle a výkonnost vašeho podnikání zůstala na vysoké úrovni. Když budete potřebovat naše služby, vaši řidiči je zajisté ocení.

 • 1. Udržujeme váš vozový park v pohybu po celém světě

  Spolupracujeme s předními společnostmi, které poskytují služby asistence na cestách, na pokrytí každičkého centimetru sítě silnic a dálnic. Máme tak jistotu, že všechna vozidla vašeho vozového parku dojedou úspěšně do cíle.

  Služba Arval Assistance je pro vás dostupná nejen v ČR, ale také na území celé Evropy.

  Vždy volejte pouze ARVAL ASSISTANCE (máte-li asistenční službu zahrnutou ve smlouvě) nebo správce vozového parku ve vaší společnosti.

  V případě využití jiné asistenční služby (např. tel. čísla pojišťoven, linka 1224, odtah na místě události) není možné garantovat uhrazení nákladů a čerpání služeb Arval Assistance.

   

 • 2. Asistence pro vaše řidiče

  Asistence řidičům

  V případě nehody či poruchy je vaší i naší hlavní starostí zajistit pohodu vašich řidičů. Naše linka pro řidiče je jim k dispozici 24 hodin denně, aby jim poskytla rady, zařídila odtah v případě nehody nebo zajistila náhradní vozidlo. Je-li to jen trochu možné, snažíme se, aby mohli pokračovat v jízdě, a to bezpečně a s minimální časovou ztrátou.

  Okamžitá podpora

  V případech, kdy může naše asistenční služba poskytnout okamžitou podporu (při píchnutí pneumatiky či vybití baterie), snažíme se daný problém řešit okamžitě. Pokud je mechanická porucha složitější, jsme vždy vaším prvním kontaktním bodem: spolupracujeme s dodavateli, autoservisy a opravnami, abychom pokryli všechny vaše potřeby, ať už se vozidlo z vašeho vozového parku nachází kdekoliv.

  Náklady na cestování a ubytování

  K poruše většinou nedochází v blízkosti vašeho domova. Pokrýváme dokonce i většinu cestovních nákladů a zajišťujeme asistenci v pohotovostních situacích, aby vaši řidiči nezůstali na holičkách. Je-li to potřeba, zajistíme i všem pasažérům vozidla hotelový pokoj nebo odvoz taxi službou.

 • 3. Asistence na cestách – pro všechny

  Nabízíme asistenci na cestách pro všechny typy vozidel, ať už se jedná o osobní vůz, elektromobil nebo lehké užitkové vozidlo. To poskytuje vašemu manažerskému týmu jednoduchý a transparentní způsob k vyhrazení rozpočtu na tyto nevyzpytatelné situace a k jejich hladkému průběhu.

Potřebujete více informací?
Zavolejte nám na
+420 261 109 011

Proč Arval?

BANKOVNÍ ZÁZEMÍ

Jsme součástí jedné z největších bank na světě BNP Paribas.

ACCOUNT TEAMY

Adresné a odpovědné řešení požadavků s osobním přístupem.

CHYTRÉ APLIKACE

Chytré aplikace nejen pro vás, ale i vaše řidiče

KONZULTATIVNÍ PŘÍSTUP

Neprodáváme, hledáme řešení. Snižujeme náklady a optimalizujeme.