Správa palivových karet

Správa palivových karet

Správa využití paliva je klíčová součást celkových nákladů na vlastnictví vašeho vozového parku. Naše správa palivových karet sjednocuje a zjednodušuje váš sběr dat a pomáhá vám monitorovat ceny a spotřebu napříč celým vozovým parkem.

 • 1. ZJEDNODUŠTE SI SPRÁVU PALIVA

  Sledujte spotřebu paliva, zjednodušte své náklady

  Palivo je konstantní a zároveň proměnlivý faktor v kalkulaci celkových nákladů na vlastnictví správy vozového parku. Správa palivových karet Vám dává prostředky k monitorování nákladů a zajištění hladkého průběhu reportingu Vašeho vozového parku. Nahraďte proces manuálního shromažďování papírových účtů za úhrady paliva pomocí jedné měsíční faktury.

  Pro správu vozového parku je to klíčový nástroj k poskytování přesných údajů, které mohou posloužit jako podklady k dalším rozhodnutím. My vám pomáháme monitorovat nadměrné využití paliva a náš reporting vám umožňuje jednodušší vracení DPH a roční hodnocení vašeho podnikání. Naši odborníci vám pomohou sjednat množstevní slevy založené na jasné představě o vaší spotřebě paliva.

  Dokonce můžeme i integrovat nabíjecí karty vašich elektromobilů do správy palivových karet a nabídnout vám tak ucelený pohled na spotřebu energií.

  Soukromé či obchodní cesty – podporujeme obě varianty

  Naše správa palivových karet vám umožňuje oddělit spotřebu paliva na obchodní cesty od soukromých, pokud tuto možnost vaše společnost podporuje, a náš systém pomáhá správě vozového parku monitorovat jeho dodržování.

  Údaje o řidičích jsou v bezpečí 

  Správa palivových karet podporuje novou generaci palivových čipových karet s pinem. V zájmu řidičů spojujeme dohromady uživatelsky jednoduché řešení s maximálním zabezpečením dat.

   
 • 2. VSTŘÍC STRATEGICKÝM ZÁSADÁM NAKLÁDÁNÍ S PALIVEM

  Profesionální podpora vozového parku 

  Naši odborníci vám pomáhají formulovat ty správné zásady nakládání s palivem vozového parku. Chytrý audit vašeho vozového parku SMaRT zanalyzuje vytíženost vozů a další potřeby. Navržením zásad nakládání s palivem společně s našimi odborníky podpory vozového parku můžete zavést vámi požadovaný systém správy palivových karet: například, větší nákupy paliva na karty pro větší pronajímaná vozidla vozového parku, limity na nákupy a preferované prodejce.

 • 3. SPOJTE PALIVO S TELEMATIKOU

  Můžeme také spojit správu palivových karet s telematikou vozového parku Arval Active Link. Tím získáte možnost přiřazovat využití paliva jednotlivých řidičů k jejich stylům řízení. Řidičům poskytujeme přístup k systému pro záznam stavu najetých kilometrů online, aby mohli zaznamenávat najeté kilometry soukromých cest samostatně pro potřeby odvodů daně z užívání služebního vozidla.

Potřebujete více informací?
Zavolejte nám na
+420 261 109 011

Proč Arval?

BANKOVNÍ ZÁZEMÍ

Jsme součástí jedné z největších bank na světě BNP Paribas.

ACCOUNT TEAMY

Adresné a odpovědné řešení požadavků s osobním přístupem.

CHYTRÉ APLIKACE

Chytré aplikace nejen pro vás, ale i vaše řidiče

KONZULTATIVNÍ PŘÍSTUP

Neprodáváme, hledáme řešení. Snižujeme náklady a optimalizujeme.