Zpětný leasing

Zpětný leasing: správa vozidel, se kterou máte vše pod kontrolou

Zpětný leasing (leaseback) uvolňuje kapitál pro vaše podnikání a snižuje riziko. Převedením vozového parku, který vlastníte, na model Full-Service operativního leasingu získáte zároveň transparentnost a standardizujete své služby správy vozového parku.

Každý, kdo zodpovídá za vozový park firmy, rozumí všudypřítomnému tlaku na zefektivňování procesů vozového parku. Náš zpětný leasing vám pomáhá využít uvolněné toky peněz spojené se správou vašich vozů.

 • 1. FULL-SERVICE OPERATIVNÍ LEASING

  Pokud v současnosti vlastníte vozidla ve svém vozovém parku, můžete být vystaveni finančním a reputačním rizikům a rizikům spojeným s disponováním vozidel. V ten moment pro vás přichází v úvahu zpětný leasing – vy nám prodáte váš vozový park a my vám ho pronajmeme zpátky. Vy si necháte své vozy, my převezmeme všechna rizika a poskytneme vám a vašim řidičům plný balíček služeb.

  • Finanční riziko: vlastnictví vás vystavuje problémům spojeným s opotřebením, údržbou a daněmi a nejistotě ze škody způsobené při nehodách.                                                                                                                                                             
  • Riziko spojené s disponováním vozidel: vozidla ztrácejí hodnotu na mnoha úrovních a představují tak pro vás nejistotu týkající se návratnosti, když nastane čas je prodat

  •  Reputační riziko: vozový park složený ze starých vozidel, třebaže mají jen pár škrábanců, může ovlivnit to, jak zákazník vnímá kvalitu vaší značky (a vaši reputaci ve společenské odpovědnosti).

 • 2. ZPĚTNÝ LEASING (LEASEBACK)

  Se zpětným leasingem získáte okamžitou sumu peněz, kterou můžete vložit do svého podnikání. Zbavte se finančního rizika spojeného s vlastněním vozidel, která ztrácejí hodnotu.

  Jak funguje zpětný leasing:

  1. Koupíme váš stávající vozový park za smluvenou cenu, což vám uvolní prostředky pro vaše podnikání.
  2. Poskytneme vám vozový park ve formě komplexního balíčku leasingových služeb, což sníží vaši provozní a časovou zátěž.
  3. Neustále optimalizujeme služby vašeho vozového parku a umožňujeme, aby byl v souladu s obchodní strategií vašeho podnikání.

   

  Pro podnikání s velkým vozovým parkem je zpětný leasing smysluplná strategie správy rizik spojených s vozovým parkem.

Potřebujete více informací?
Zavolejte nám na
+420 261 109 011

Proč Arval?

BANKOVNÍ ZÁZEMÍ

Jsme součástí jedné z největších bank na světě BNP Paribas.

ACCOUNT TEAMY

Adresné a odpovědné řešení požadavků s osobním přístupem.

CHYTRÉ APLIKACE

Chytré aplikace nejen pro vás, ale i vaše řidiče

KONZULTATIVNÍ PŘÍSTUP

Neprodáváme, hledáme řešení. Snižujeme náklady a optimalizujeme.