Správa Fleet Desk

Fleet Desk: odbornost a specializace k vašim službám

Náš systém outsourcování správy vozového parku společnosti vám dává naprostou kontrolu nad vozovým parkem, zbavuje vás zdlouhavých administrativních úkonů a snižuje náklady vozového parku. Optimalizujte vozový park prostřednictvím služeb našeho odborného poradenství.

  • 1. Vše pod kontrolou, žádné nepříjemnosti

    Naše řešení pro vozový park vám umožňují vše efektivně řídit a zároveň se vyhnout časově náročné správě. Díky tomu se můžete soustředit na úkony, které mají přidanou hodnotu. Náš software a služby vás podporují v tom, abyste řídili svůj vozový park a řidiče efektivněji pomocí intuitivních procesů a datových panelů.

    Arval Fleet Desk je poskytovatel vysoce specializované služby správy vozového parku zaměřené výhradně na správu vašeho vozového parku. Ať už jste nakoupili vozový park jakkoliv a máte ho jakkoliv uspořádaný, Arval Fleet Desk vám poskytuje plně integrovaný software a služby správy vozového parku.

    Služby Arval Fleet Desk mají závazek být neutrální a naprosto nezávislé.

  • 2. Snížené náklady a zvýšená hodnota

    Optimalizujte vozový park prostřednictvím služeb našeho odborného poradenství. Podporujeme vás ve snižování vašich celkových nákladů na vlastnictví a v optimalizování vašich celkových nákladů na mobilitu. Naše specializovaná síť partnerů vám poskytuje služby přesně v takovém rozsahu, který vyžadujete.

Potřebujete více informací?
Zavolejte nám na
+420 261 109 011

Proč Arval?

BANKOVNÍ ZÁZEMÍ

Jsme součástí jedné z největších bank na světě BNP Paribas.

ACCOUNT TEAMY

Adresné a odpovědné řešení požadavků s osobním přístupem.

CHYTRÉ APLIKACE

Chytré aplikace nejen pro vás, ale i vaše řidiče

KONZULTATIVNÍ PŘÍSTUP

Neprodáváme, hledáme řešení. Snižujeme náklady a optimalizujeme.